• Обновено
Комплет за забивање на тешки актуели Акротол, пиштол за забивање 360 степени вртливата глава со 120 парчиња занишани, комплет за алатки за забивање со 4 битови за вежба

Комплет за забивање на тешки актуели Акротол, пиштол за забивање 360 степени вртливата глава со 120 парчиња занишани, комплет

DEN 399.84
Во магацинот.

Залиха

[Спецификации] Акротол 360 степени за вртење на главата за вртење на пиштолот за забивање вклучува : пиштол за заниткување*1, 120 парчиња алуминиумски завртки (30 парчиња секоја големина), Упатство за корисникот*1, пластична кутија*1, битови за вежбање со пресврт*4 (2,5мм*1, 3,5мм*1, 4.2мм*1, 5.0мм*1). Завршениот пиштол има 4 глави за заменливи кодирани во боја : 3/32 "(2,4мм), 1/8" (3,2мм), 5/32 "(4мм) и 3/16" (4,8мм). [Материјал] Три парчиња канџи изработени од CRMO обезбедуваат силна сила што ја зафати, заниткувачкиот пиштол е направен од алуминиумска легура и јаглероден челик, во кој се прикажани со трајност и сила за долг живот. ПВЦ -рачката на материјалот за заштита на животната средина ви овозможува совршен зафат и чувство на удобност. [Предност] Главата на ротирачка навртка со 360 степени, која е погодна за тесен простор и неправилна насока на сила, овој специјален дизајн заштедува напор и го прави лесен за работа. Дизајнот на ергономската рачка му помага на вашата работа поголема ефикасност и да заштедите повеќе од 20% напор. 4 -те бои кодирани заменливи глави 3/32 "(2,4мм), 1/8" (3,2 мм), 5/32 (4мм) и 3/16 "(4,8 мм) на рачката што создава поудобно за употреба и зачувување Повеќе простор. [Апликација] Ривет пиштол е погоден за фиксирање на метали и тешки ткаенини цврсто во различни апликации за градба и одржување. На пример, автомобили, авијација, железници, лифтови, инструменти, мебел, итн. Битките за вежбање ви помагаат да вежбате дупки пред да вметнете пиштол за занитки опремени со занитки, за да можете брзо да ја започнете вашата работа наместо да ја пронајдете или купувате точната битови за вежба. Забелешка : Како да спречите заглавени занишани? Помогнете да вежбате дупки пред да вметнете пиштол за занитки опремени со навртки, за да можете брзо да ја започнете вашата работа наместо да ги пронајдете или купувате битовите за вежба за правилна големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Apdty 159666 Rivet Nut - M4-0.7
  • Обновено

Apdty 159666 Rivet Nut - M4-0.7

DEN 3.33

Сосема нов ритам орев M40.7 Совпаѓајте со возилото со табелата за компатибилност за да се обезбеди точна �