• Обновено
Honda 90131-Kyj-710 завртка, прирабница

Honda 90131-Kyj-710 завртка, прирабница

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Нова прирабница OEM Honda Bolt 8x32. Број на ОЕМ Дел : 90131-KYJ-710. Ставка само одговара на наведените специфични модели. Сликата може да биде генеричка. Поракајте ни се со VIN/HULL за брза верификација на вклопување. FITS : 2018 CBR300 RA2018 CBR300 R2018 CB300 FA2018 CB300 F2017 CBR300 RA2017 CBR300 R2017 CB300 FA2017 CB300 F2016 CB300 F2015 CB300 F.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пневматски пиштол за заниткување 8500‑11900n 3 вилици хидраулични хидраулични ривертер професионална поп -риветска алатка 3.2‑5,0мм
  • Обновено

Пневматски пиштол за заниткување 8500‑11900n 3 вилици хидраулични хидраулични ривертер професионална поп -риветска алатка 3.2‑5,0мм

DEN 1290.08

Дизајн на челик за заби со три парчиња : Добра цврстина, отпорност на абење, напнатост, може да се користи

Apdty 159666 Rivet Nut - M4-0.7
  • Обновено

Apdty 159666 Rivet Nut - M4-0.7

DEN 3.33

Сосема нов ритам орев M40.7 Совпаѓајте со возилото со табелата за компатибилност за да се обезбеди точна �