• Обновено
Блокирајте Ја Сончевата Светлина Цртани Моливи Шема Полиестерска Завеса Ниско Сушење За Детска Спална Соба Дневна Соба

Блокирајте Ја Сончевата Светлина Цртани Моливи Шема Полиестерска Завеса Ниско Сушење За Детска Спална Соба Дневна Соба

DEN 652.80
Во магацинот.

Залиха

Светлата боја и симпатичната шема на моливи го прават одличен декор во спалната соба на вашите деца. Светлата боја и симпатичната шема на моливи го прават одличен декор во спалната соба на вашите деца. Блокирајте ја сончевата светлина и УВ зраците со иновативна конструкција на ткаенина за ткаење, намалете ја надворешната бучава, создадете приватност мирна средина за спиење. Оваа завеса на прозорецот е изработена од 100% полиестерски материјал, мека и убава. Едноставен и чист, природен и Еколошки, против ветер, удобен и практичен, е идеална декорација неопходна за домот. Оваа завеса е совршена за детска спална соба, дневна соба итн. Светлата боја и симпатичната шема на моливи го прават одличен декор во спалната соба на вашите деца. Светлата боја и симпатичната шема на моливи го прават одличен декор во спалната соба на вашите деца. Блокирајте ја сончевата светлина и УВ зраците со иновативна конструкција на ткаенина за ткаење, намалете ја надворешната бучава, создадете приватност мирна средина за спиење. Оваа завеса на прозорецот е изработена од 100% полиестерски материјал, мека и убава. Едноставен и чист, природен и Еколошки, против ветер, удобен и практичен, е идеална декорација неопходна за домот. Оваа завеса е совршена за детска спална соба, дневна соба итн. Карактеристики : оваа завеса на прозорецот е изработена од 100% полиестерски материјал, мека и убава. Блокирајте ја сончевата светлина и УВ зраците со иновативна конструкција на ткаенина за ткаење, намалете ја надворешната бучава, создадете приватност мирна средина за спиење. Едноставен и чист, природен и Еколошки, против ветер, удобен и практичен, е идеална декорација неопходна за домот. Светлата боја и симпатичната шема на моливи го прават одличен декор во спалната соба на вашите деца. Оваа завеса е совршена за детска спална соба, дневна соба итн. Спецификации : Материјал : Полиестерска Боја : Сина / Кафеава / Бела (Опционално) Големина( W x L) : Прибл. 1 х 2м / 3,28 х 6,6 стапки (можеби ќе Ви требаат 2 парчиња) инструкции За Нега : Машинско перење Во ладна вода Не белилото сушење Нега За перење : Машинско перење во ладна вода, нежен циклус, не избелувајте, исушете се. Пакет Листа : 1 х Завеса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3зебридал 38х45 Затемнување Завеси За Деца, Симпатична Слон Печатени Завеси, Акварел Вратоврска Обоени Пастелни Завеси &засилувач;
 • Обновено

3зебридал 38х45 Затемнување Завеси За Деца, Симпатична Слон Печатени Завеси, Акварел Вратоврска Обоени Пастелни Завеси &засилувач;

DEN 639.84

€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, н�

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување на Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба,
 • Обновено

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување на Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба,

DEN 440.00

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на т�

Даесар 2 Панели Полупроѕирни Завеси За Дневна Соба, Проѕирна Завеса За Спална Соба Во Воил Без Дупчење Полиестер Зелен Градиент
 • Обновено

Даесар 2 Панели Полупроѕирни Завеси За Дневна Соба, Проѕирна Завеса За Спална Соба Во Воил Без Дупчење Полиестер Зелен Градиент

DEN 799.84

Сите вие сте чувани од бога Не користете белило при перење! Ако имате какви било прашања, ние секогаш ви �

Печурки Завеси Деца Цртан Филм Еднорог Затемнување Завеси Фантазија Галакси Скај Печурки Дизајн Психоделичен Момчиња Девојки
 • Обновено

Печурки Завеси Деца Цртан Филм Еднорог Затемнување Завеси Фантазија Галакси Скај Печурки Дизајн Психоделичен Момчиња Девојки

DEN 2.33

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 63 L Инчи секој.Машина за п

Деца Еднорог Прозорец Завеси За Спална Соба Дневна Соба Цртан Филм Еднорог Завеси За Момчиња Девојки Симпатична Животински Крофни
 • Обновено

Деца Еднорог Прозорец Завеси За Спална Соба Дневна Соба Цртан Филм Еднорог Завеси За Момчиња Девојки Симпатична Животински Крофни

DEN 305.60

100% Полиестер ✿[Сет за завеси] : Комплетот вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој / / 38 W x 54 L Инчи секој / /

Гелизура Гроздобер Возбуда Воил Завеси - 1 Парчиња Чиста Воил Завеси За Прозорец-За Девојки Соба/Дневна Соба/Балкон Декоративна
 • Обновено

Гелизура Гроздобер Возбуда Воил Завеси - 1 Парчиња Чиста Воил Завеси За Прозорец-За Девојки Соба/Дневна Соба/Балкон Декоративна

DEN 1711.84

Газа, чипка € Пакет вклучува : 1pc x voile завеса панел (чипка и прачка не се вклучени) Исклучително мек на доп

Омил Средно Училиште Колеџ Студентски Дом Соба Лесна Декоративна Завеса За Приватност За Девојчиња И Момчиња Студенти Дома Затемнување
 • Обновено

Омил Средно Училиште Колеџ Студентски Дом Соба Лесна Декоративна Завеса За Приватност За Девојчиња И Момчиња Студенти Дома Затемнување

DEN 159.84

Одличен Материјал : Изработен Од полиестер со силен квалитет,мек, дише,пријателски за кожата,без изблед�

Завеси за заморчиња Поставува Прекрасни Завеси За Прозорци Од Шуплина Цртани Животни Завеси За Прозорци За Деца Момчиња Девојчиња
 • Обновено

Завеси за заморчиња Поставува Прекрасни Завеси За Прозорци Од Шуплина Цртани Животни Завеси За Прозорци За Деца Момчиња Девојчиња

DEN 1.67

Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавкат

Setзебридален Комплет За Третман На Прозорци Од Заморчиња, Смешни Завеси За Прозорци На Животни За Деца Момчиња Девојчиња Деца,
 • Обновено

Setзебридален Комплет За Третман На Прозорци Од Заморчиња, Смешни Завеси За Прозорци На Животни За Деца Момчиња Девојчиња Деца,

DEN 895.84

Погоден за дневната соба,спалната соба,кујната,гостинската соба, детската соба, домот за одмор или одне�

НИКЕТАУН Завеси За Девојки Спална Соба Деца Завеса Ѕвезда Затемнување Шарени Ленти Прозорец Завеси завеса 84 Инчи Должина Двослоен
 • Обновено

НИКЕТАУН Завеси За Девојки Спална Соба Деца Завеса Ѕвезда Затемнување Шарени Ленти Прозорец Завеси завеса 84 Инчи Должина Двослоен

DEN 847.20

Шипката за завеси има чист дизајн за модерен изглед Завршницата оди со се; прилагодливата должина одгов

Двослојна Завеса За Затемнување, Проѕирен Прозорец На Воил Завеси Енергетски Ефикасни Термоизолирани Шипки Врвна Драперија Одлична
 • Обновено

Двослојна Завеса За Затемнување, Проѕирен Прозорец На Воил Завеси Енергетски Ефикасни Термоизолирани Шипки Врвна Драперија Одлична

DEN 0.33

Бидејќи завесите се сечат со ѕвезди, ефектот на засенчување е ограничен, затоа ве молиме изберете внима�