• Обновено
20 парчиња ZIYI RCGT1003MO-AK H01 Цпу Карбид Инсерти За Алуминиум Слободен Товарни

20 парчиња ZIYI RCGT1003MO-AK H01 Цпу Карбид Инсерти За Алуминиум Слободен Товарни

DEN 504.00
Во магацинот.

Залиха

20 парчиња ZIYI RCGT1003 MO-AK H01 Цпу Карбид Инсерти За Алуминиум Слободен товарни. Одделение : Погоден За Обработка на алуминиумска легура. Модел : RCGT1003 MO-AK H01. Примарна апликација(и) : алуминиумска легура. Количина : 10 парчиња/пакување. Специфики На предметот Состојба : Нова сосема нова,неискористена, неотворена марка : Ziyiregion На Производство Кинески Модел : RCGT1003 MO-AK H01 текстура на материјал : карбид погоден за обработка на алуминиумски делови Количина : 10pcs/Spackfree Испоракаако ви треба оваа вметнување на држачот за алат, можете да ми пишете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди