• Обновено
FINCOS 10PCS CNMG120404/CNMG120408 Карбид Цпу Инсерти,Цпу Струг Алатка,Се Однесуваат На Нерѓосувачки Челик И Челик Обработка, Вметнете MCKNR/MCLNR -: CNMG120404 ма)

FINCOS 10PCS CNMG120404/CNMG120408 Карбид Цпу Инсерти,Цпу Струг Алатка,Се Однесуваат На Нерѓосувачки Челик И Челик Обработка,

DEN 765.44
Во магацинот.

Залиха

Вметнете Ширина( мм) : CNMG120404 МА. Цврстина : 92,8 ХРА. Број на модел : CNMG120404/CNMG120408. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Материјал : Волфрам Карбид. Нашата стока е во основа акција, ако во случај на купувачи да купат по без инвентар, веднаш ќе контактираме со купувачот, се надевам дека ќе ни помогнете да го продолжиме времето на предметот специфики : Цврстина : 92.8 Број На Храмодел : CNMG120404/CNMG120408 Usage : Надворешна Алатка За Вртењематеријал : Волфрам Карбидецоатинг : ДРУГО.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сребрена Нерѓосувачки Челик Струг Алатка Остатокот За Обработка На Дрво Дрво Вртење Струг Вртење Алатка Закривена Форма Одмор,
  • Обновено

Сребрена Нерѓосувачки Челик Струг Алатка Остатокот За Обработка На Дрво Дрво Вртење Струг Вртење Алатка Закривена Форма Одмор,

DEN 0.33

●ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ●Изработени од нерѓосувачки челик, решетките на овие држачи за ножеви нема да се гр�