• Обновено
АИТИТАН 10 пакувања со златни кабинети се ракува со четкани месинг кабинети - 3-3/4 инчи центри злато фиока влече златни рачки за ормани, рачки за фустани и рачки од шка

АИТИТАН 10 пакувања со златни кабинети се ракува со четкани месинг кабинети - 3-3/4 инчи центри злато фиока влече златни рачки

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Севкупна должина - Овој четкан златен кабинет се повлекува е 4,35 инчи (111мм), а растојанието на дупката е 3-3/4 инчи (96мм). Лесно за инсталирање - месинг влече завртки за монтирање : 1 инч (25мм) * 20 + 1,5 инчи (45мм) * 20 (прилагодлив). Инсталирајте ги рачките на кабинетот злато со само еден шрафцигер. Изгледајте одлично - оваа рачка на златни кујнски кабинети има елегантен и минималистички дизајн. Издржлив квалитет - Цврстиот златен хардвер за орманите е направен со легура со цинк со цинк, што го прави хардверот на златниот кабинет издржлив. Одлична услуга - Секогаш кога ќе најдете какви било проблеми на нашата фиока влече и копчиња, можете апсолутно да ги замените копчињата за месинг или да ги вратите парите. 10 рачки на кабинетот на пакувања. 20 * 1 инчи завртки за монтирање. 20 * 1,5 инчи завртки за монтирање (прилагодливи). Две завртки за секое влечење. Различни должини на завртки за да вклопат повеќе кабинети. Завртки вклучени во пакетот. Како професионален модерен кабинет се справува со производителот, имаме строги барања за управување со квалитетот на производот. Атитан производот поминува низ строга проверка на квалитетот, затоа нашиот кабинет влече модерно е неспоредливо. Ние придаваме големо значење на трговското искуство на клиентот, каде вашиот глас е многу ценет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

4,5 C-C Темно антички бронзено кауција за фиоки за повлекување на капки за замав, фустани го влече копчето за гроздобер гроздобер
  • Обновено

4,5 C-C Темно антички бронзено кауција за фиоки за повлекување на капки за замав, фустани го влече копчето за гроздобер гроздобер

DEN 2.00

4,5 "CC Темно антички бронзено кауција за кауција Повлечете ја рачката за замав, облекувањето го влече коп�

Рачки на кабинетот на Аобит 5 инчи кујнски кабинет влече 128 мм злато гроздобер фиоки за шкафови хардвер фиоки за фиоки за кујнски
  • Обновено

Рачки на кабинетот на Аобит 5 инчи кујнски кабинет влече 128 мм злато гроздобер фиоки за шкафови хардвер фиоки за фиоки за кујнски

DEN 639.84

❤ Материјал со висок квалитет : Цврст материјал од алуминиумска легура, по специјален третман, рачката �

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба Просперитетна зелка за зелена
  • Обновено

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба Просперитетна зелка за зелена

DEN 192.00

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�