• Обновено
Сад Со Овошје Од 4 Нивоа За Кујна, Продавница, Оставата, Чајната Кујна, Количка За Складирање Метал За Производи, Зеленчук, Организатор На Закуски, со 12 Корпа Што Може

Сад Со Овошје Од 4 Нивоа За Кујна, Продавница, Оставата, Чајната Кујна, Количка За Складирање Метал За Производи, Зеленчук,

DEN 1935.84
Во магацинот.

Залиха

●Отворени Полици Од 4 Нивоа ● нашата полица за Скали обезбедува доволно простор додека целосно го користи аголниот простор, совршен за складирање растенија книги Украси или какви било предмети што сакате да ги соберете и прикажете. ●Повеќенаменски●оваа полица е погодна за многу места во вашиот дом. Таа е погодна за сала, дневна соба, спална соба, балкон или било која соба од куќата за предмети кои имаат потреба од складирање и организација. Без разлика што се користи за дома или канцеларија, тоа ќе биде совршен избор. ●Уникатен Стил●оваа полица за скали во рустикален стил го одржува рустикалниот стил, комбинирајќи функционалност и дизајн, обезбедувајќи вистинско богато искуство за љубителите на мебел од индустриски дизајн. ①Лесен Пристап И Организација Ги Одржува предметите организирани и на дофат, Кабинети За Неред, компактни простори. Одлично за тесни кујни за јадење со минимално складирање, Може да се користат како полици или аголна корпа за да се зголеми просторот. ●Лесен за Употреба ● Самостоен дизајн со 12 отстранливи корпи ОД МДФ, Изработени од челик обложен со прав со прекрасна црна завршница за долготрајна убавина, избришете ја со мека влажна крпа. Штандот за корпи од 4 Нивоа може да прикаже асортиман на свежо овошје, производи и многу повеќе со држач за корпи во пазарен стил, совршен за складирање и прикажување прекрасен организатор на корпи за модерна, традиционална, рустикална куќа на фарма, антички кујнски декор и поотворена концептна корпа со Голем капацитет одличен штанд за сервирање За секојдневна употреба или забавна лесна тежина за лесен транспорт вертикалната рамка ги надополнува тесните кујни за јадење со ограничен бројач Спецификација за складирање : име : полица материјал : метал+мдфсајз : 180*40*150см / 70.9*15.7*59 список за пакување инчи : Голема полица x1, корпа за складирање x12ambly Инструкција x1 Notice : продаваме само полици и не вклучуваме други дисплеи или додатоци.Поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 2-3 см, ве молиме разберете.Нашата продавница има различни производи од кои можете да изберете.Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние активно ќе одговориме за вас.

Основни карактеристики

Name:
shelf
Material:
metal+MDF
size:
180*40*150cm / 70.9*15.7*59 inches
Packing list:
Large shelf x1, storage basket x12:
Assembly Instruction x1:
Notice:
We only sell shelves and do not include other displays or accessories.:
Due to manual measurement, there will be an error of about 2-3 cm, please understand.:
Our store has a variety of products for you to choose from.:
If you have any questions about the product, please contact us in time, we will actively answer for you. :

Најдобри понуди

Во Текот На Вратата Оставата, Чајната Кујна Организатор 5 Ниво, Оставата, Чајната Кујна Организација И Складирање, Тешки Метални
 • Обновено

Во Текот На Вратата Оставата, Чајната Кујна Организатор 5 Ниво, Оставата, Чајната Кујна Организација И Складирање, Тешки Метални

DEN 1.00

5 Големи Корпи За Капацитет За Складирање : овој организатор на оставата, чајната кујна доаѓа со 5 корпи, �

Кабилок Шопинг Кошница Шминка Организатор Велигденски Јајца Кошница Зеленчук Носителите Гроздобер Дома Декор Ткаени Попречуваат
 • Обновено

Кабилок Шопинг Кошница Шминка Организатор Велигденски Јајца Кошница Зеленчук Носителите Гроздобер Дома Декор Ткаени Попречуваат

DEN 2.67

синтетички материјал Корпи За Цветни Девојки : со рачка во средината, лесно за движење и изведување за д�

Амосфун Организација На Бања И Складирање Пластична Корпа За Складирање Ротирачка Кука Корпа За Складирање Кујна Организатор
 • Обновено

Амосфун Организација На Бања И Складирање Пластична Корпа За Складирање Ротирачка Кука Корпа За Складирање Кујна Организатор

DEN 734.40

организација и складирање на бања преку тоалетот Совршен За забавен и функционален начин за организира

Фдит 2 парчиња Школка Облик Кујна Мијалник Одвод Виси Кошница За Складирање Сунѓер Складирање Виси Кошница Организатор Белата
 • Обновено

Фдит 2 парчиња Школка Облик Кујна Мијалник Одвод Виси Кошница За Складирање Сунѓер Складирање Виси Кошница Организатор Белата

DEN 2.00

Уникатен дизајн на висечко јаже, може да се користи со вшмукување чаша или кука, да се прилагоди на сите �

Висечка Овошна Импровизирана Лежалка Произведува Импровизирани Лежалки Кошница За Складирање Овошје За Кујна Под Кабинетот Вклучуваше
 • Обновено

Висечка Овошна Импровизирана Лежалка Произведува Импровизирани Лежалки Кошница За Складирање Овошје За Кујна Под Кабинетот Вклучуваше

DEN 159.84

Не само да ја направите вашата кујна или куќа уредна ,туку и да ја организирате на многу убав начин...

Куќа Организаторите Решетката Жица Железо Кујна Кошница Само-Адхезија Мрежа Бања Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Оброк
 • Обновено

Куќа Организаторите Решетката Жица Железо Кујна Кошница Само-Адхезија Мрежа Бања Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Оброк

DEN 1110.40

Големина : За 26.2*14.6*7.6 цм / 10.31*5.75*2.99" Шуплив Дизајн, Паста Без Траги, Не Е Потребен Удар, Силна И Издржлива з

Буруис 4 Нивоа Корпи За Складирање, Метална Жица Корпа За Организатор На Овошни Зеленчуци Со Тркалца, Прилагодливи Стапала Против
 • Обновено

Буруис 4 Нивоа Корпи За Складирање, Метална Жица Корпа За Организатор На Овошни Зеленчуци Со Тркалца, Прилагодливи Стапала Против

DEN 2.67

ЧУВАЈТЕ ГИ РАБОТИТЕ ЧИСТИ работи добро како канти за складирање играчки, облека во плакарот; исто така о

Тешки Големи Вреќи За Складирање Корпа За Капење Корпа За Перење Преносна Корпа За Бања Со Голем Капацитет Кофа За Капење Висечка
 • Обновено

Тешки Големи Вреќи За Складирање Корпа За Капење Корпа За Перење Преносна Корпа За Бања Со Голем Капацитет Кофа За Капење Висечка

DEN 1148.80

●BPAfree® : Туш Caddy Dom Изработен Од Густ И Флексибилен Пластичен Материјал, Правејќи Ја Корпата Отпорна На П�

Бестонзон Бања Зеленчук Јаже Декоративни Памук Овошје Ниво Спална Соба Удобен Боемски Домаќинство Ткаени Организирање Виси Кујна
 • Обновено

Бестонзон Бања Зеленчук Јаже Декоративни Памук Овошје Ниво Спална Соба Удобен Боемски Домаќинство Ткаени Организирање Виси Кујна

DEN 3.00

Памучно јаже Практична Висечка Корпа : Висечките корпи можат да бидат за чување производи и овошје, орга

Кујнски Лавици На Подот За Ставање Корпи Со Овошје И Зеленчук, Повеќеслојни Корпи За Складирање, Кутии За Складирање Играчки,
 • Обновено

Кујнски Лавици На Подот За Ставање Корпи Со Овошје И Зеленчук, Повеќеслојни Корпи За Складирање, Кутии За Складирање Играчки,

DEN 320.00

● Висококвалитетен пластичен материјал, водоотпорен ● Шуплив дизајн, добро проветрен, чист и санитаре�

Ребала Бохо Ѕид Кошеви Декор-Ткаени Кошница Ѕид Декор, Фарма &засилувач; Рустикален Рамен Виси Ткаени Ѕид Кошница. Рачно Изработени
 • Обновено

Ребала Бохо Ѕид Кошеви Декор-Ткаени Кошница Ѕид Декор, Фарма &засилувач; Рустикален Рамен Виси Ткаени Ѕид Кошница. Рачно Изработени

DEN 639.84

?●ПРИРОДНО И РАЧНО ТКАЕНОгорди сме што поддржуваме квалификувани занаетчии низ виетнам кои создаваат �

Корпа За Складирање Во домаќинството Ткаен Послужавник За Овошје Кошница За Леб Со Висока нога Занаетчиски Украси За Прикажување
 • Обновено

Корпа За Складирање Во домаќинството Ткаен Послужавник За Овошје Кошница За Леб Со Висока нога Занаетчиски Украси За Прикажување

DEN 1660.80

Може да се стави во спалната соба, кујната, дневната соба итн., не само за украсување, туку и за организир�