• Обновено
Божиќни украси Mllkcao Божиќни блескави гноми плишани трпезариски подарок за роденден за семејни колима дрвја за празници за одмор домашни украси

Божиќни украси Mllkcao Божиќни блескави гноми плишани трпезариски подарок за роденден за семејни колима дрвја за празници за

DEN 127.84
Во магацинот.

Залиха

Осветлени Божиќни гноми : Таму прекрасните осветлени божиќни кадифен гноми се сметаат за среќа. Тоа е нешто како крст помеѓу кафеава и Дедо Мраз, и е популарен мотив околу празниците. До нос : топка за коса; Нивната долга бела брада е направена од влакна. Преку ригорозен процес на тестирање и сертификација, тој е безбеден за децата. Премиум квалитет : Секоја Божиќна кадифен гном е рачно изработен од врвни и безбедни материјали. Нивното тело е направено од меко чувство и пластика, нивните волнени капи од предиво можат да бидат свиткани по ваш вкус. Долгата руса брада е направена од влакна секоја од нив е специјално рачно изработена со многу loveубов од локалните дизајнери!. ☎ После продажба : Ние сме посветени на совршено искуство за купување. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не и ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Детали за предметот : ? ? Материјал : памук/пластика? Големина : 20 × 8 × 7cm? Боја како што е прикажано Заштитете ги фармите, семејствата и децата, особено во текот на ноќта, за да ги заштитите од несреќа. Гномите се познати по тоа што ги чуваат богатствата на земјата и се совршени за заштита на вашите Божиќни подароци или привлекување здравје, loveубов и пари. ✨ Пакуван вклучен : 1 × Божиќ сјајно декорација на снежен човек (вклучително и испорака на батерии).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Божиќна декорација Дрво Среќен Божиќ 2022 година Тумвотер Вашингтон украс Смешен подарок Божиќ празник како семејство прилично
  • Обновено

Божиќна декорација Дрво Среќен Божиќ 2022 година Тумвотер Вашингтон украс Смешен подарок Божиќ празник како семејство прилично

DEN 372.80

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Цитаделата - Воениот колеџ во Јужна Каролина тркалезна декорација на украси за рамни новогодишни елка за украси за домашни забави
  • Обновено

Цитаделата - Воениот колеџ во Јужна Каролина тркалезна декорација на украси за рамни новогодишни елка за украси за домашни забави

DEN 479.68

Материјал за квалитет на врвен квалитет : Рамниот украс на Цитадела за одмор е направен од пластика за т�

Орнамента за елкирање на новогодишно украсување на елката за крајци - Орнаменти од бела топка за активности за занаетчиски активности,
  • Обновено

Орнамента за елкирање на новогодишно украсување на елката за крајци - Орнаменти од бела топка за активности за занаетчиски активности,

DEN 3.33

Treemendoкомплет за полнење да се користи со декораторот за украси за елка (продаден оддел) Вклучува 6 празни

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување
  • Обновено

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување

DEN 3.00

Големина : 2,5 "H x 1,5" w инчи Двострано Црвена лента вклучена за лесно виси Материјал : Метал со одличен квал�