• Обновено
Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, величествена плодна птица, разнесена стакло

Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, величествена плодна птица, разнесена стакло

DEN 304.00
Во магацинот.

Залиха

Поништување. Искористете го овој величествена плоча за стакло од птици што го чува Божиќниот украс на вашето дрво. Сјајните акценти, скапоцените камења и опашката од Faux-Teate го истакнуваат премиум тиркизниот дизајн Омбри. Дизајнирано од Edythe Kegrize, овој украсен стаклен украс е претходно спакуван во кутија за лесно давање подароци, зачувување и складирање. Датира 2020 година во авторско право. Рачно изработени во Полска. Прицврстува на гранките на дрвјата со метален клип. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, Божиќните украси на Hallmark Keepsake се совршени за зачувување на скапоцени спомени, одбележување на специјалните пресвртници и славење на индивидуални хоби и интереси. Орнаментот на елката за елки на полско стакло е без олово и мери 4,5 "W x 2.61" H x 1,75 "D.

Основни карактеристики

Најдобри понуди