• Обновено
Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, величествена плодна птица, разнесена стакло

Hallmark Keepsake Божиќниот украс 2020 година, величествена плодна птица, разнесена стакло

DEN 304.00
Во магацинот.

Залиха

Поништување. Искористете го овој величествена плоча за стакло од птици што го чува Божиќниот украс на вашето дрво. Сјајните акценти, скапоцените камења и опашката од Faux-Teate го истакнуваат премиум тиркизниот дизајн Омбри. Дизајнирано од Edythe Kegrize, овој украсен стаклен украс е претходно спакуван во кутија за лесно давање подароци, зачувување и складирање. Датира 2020 година во авторско право. Рачно изработени во Полска. Прицврстува на гранките на дрвјата со метален клип. Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, Божиќните украси на Hallmark Keepsake се совршени за зачувување на скапоцени спомени, одбележување на специјалните пресвртници и славење на индивидуални хоби и интереси. Орнаментот на елката за елки на полско стакло е без олово и мери 4,5 "W x 2.61" H x 1,75 "D.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Елегантен украс за готвачи на фарма- животниот живот е најдобриот животен украс за чување на сопственици на фарми за домаќинство
  • Обновено

Елегантен украс за готвачи на фарма- животниот живот е најдобриот животен украс за чување на сопственици на фарми за домаќинство

DEN 2.33

Прославете го вашиот незаборавен прв Божиќ во сладок дом со овој прекрасен чувар на украси Најдобар Бож

Кисео девојки кукли новогодишно дрво плишани украси прекрасни кукли приврзоци дрво виси украси за Божиќна празнична забава декор
  • Обновено

Кисео девојки кукли новогодишно дрво плишани украси прекрасни кукли приврзоци дрво виси украси за Божиќна празнична забава декор

DEN 1.33

Дизајнот на прекрасната девојка е совршен избор за украсување на просторијата Произведени материјали �

Пензионирање 2022 Орнамент на новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работна работа биолог украси смешни
  • Обновено

Пензионирање 2022 Орнамент на новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работна работа биолог украси смешни

DEN 231.20

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување
  • Обновено

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување

DEN 3.00

Големина : 2,5 "H x 1,5" w инчи Двострано Црвена лента вклучена за лесно виси Материјал : Метал со одличен квал�

Најдобар светски офицер за контрола на животни, нутриционистички факти подароци 2023 украси за новогодишна елка овална керамика
  • Обновено

Најдобар светски офицер за контрола на животни, нутриционистички факти подароци 2023 украси за новогодишна елка овална керамика

DEN 238.08

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Подароците од Чичи Персонализирани слатки ирваси за украсување на новогодишни украси за украсување на елка со ласерско врежано
  • Обновено

Подароците од Чичи Персонализирани слатки ирваси за украсување на новогодишни украси за украсување на елка со ласерско врежано

DEN 95.84

Симпатична декорација на ирваси Држејќи starвезда ласерско врежано со име по ваш избор Ние не користиме �