• Обновено
Стариот свет Божиќна занаетчиска пиво стакло разнесени украси за новогодишна елка

Стариот свет Божиќна занаетчиска пиво стакло разнесени украси за новогодишна елка

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекнуваат од 1800-тите години за да ви донесат највисок квалитет на украси за вашето дрво. Нашиот украс за занаетчиско пиво стакло ќе додаде убав, елегантен допир на која било елка или ќе ги потенцира украсите во вашиот дом. Подарок : Овој украс е совршен за секој lубител на пиво, среќен час ентузијасти или за некој што бара да се развива со ладен. Квалитет : Овие украси за новогодишни елки се рачно насликани и усогласени со уста за да ви обезбедат убаво изработен и висококвалитетен украс. Празнични : Нашите рачно изработени стакло разнесени украси му даваат на вашето дрво празничка искра што му е потребна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување
  • Обновено

Орнамент на југозападен минијатурен сребрен шарм - Аризона - Тексас - Ново Мексико - Сувенир југозападен божиќен украс за порибување

DEN 3.00

Големина : 2,5 "H x 1,5" w инчи Двострано Црвена лента вклучена за лесно виси Материјал : Метал со одличен квал�

Пензионирање 2022 Орнамент на новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работна работа биолог украси смешни
  • Обновено

Пензионирање 2022 Орнамент на новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работна работа биолог украси смешни

DEN 231.20

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Цитаделата - Воениот колеџ во Јужна Каролина тркалезна декорација на украси за рамни новогодишни елка за украси за домашни забави
  • Обновено

Цитаделата - Воениот колеџ во Јужна Каролина тркалезна декорација на украси за рамни новогодишни елка за украси за домашни забави

DEN 479.68

Материјал за квалитет на врвен квалитет : Рамниот украс на Цитадела за одмор е направен од пластика за т�