• Обновено
Pneumatic CP0200B22L -2F - Воздушен песок, алатка за алатки за напор на воздухот, алатки за напорна моќност, 2,01 инчи, мозочен удар 2,52 во / 64 mm, Bore DIA 0,87 во / 22mm - 1020 удар во минута

Pneumatic CP0200B22L -2F - Воздушен песок, алатка за алатки за напор на воздухот, алатки за напорна моќност, 2,01 инчи, мозочен

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Висок квалитет за исклучително издржливост. Висока ефикасност поради моќната алатка и високиот удар за минути. Безбедност на лостот вклучен во повредите на оперативните активности на Avaid. Наменето за супер-интензивни апликации за леарници. Копчињата за клупи или подни раменици треба да се користат при леење песок во цилиндри, големи калапи или во стоечка положба за да се компактен песок на ниво на подот. Искористете ги предностите на овој CP0200 B опсег на компактен, лесен, издржлив и ефикасен песок. Опсегот CP1014 е дефиниран со 14 модели со моќност од 5,6 до 38,6 џули и од 720 до 1800 удари во минута.

Основни карактеристики

Најдобри понуди