• Обновено
Uioklmjh Машка бомбашка патент јакна машко руно топли палта случајни тенок вклопна облека за надворешни работи на ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ?

Uioklmjh Машка бомбашка патент јакна машко руно топли палта случајни тенок вклопна облека за надворешни работи на ветерници

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

100% полиестер. Затворање на патент. 【Карактеристики】 Затворањето на патентите со целосна должина е лесно да се облече и да се соблече, непречено да се лизне и да помогне да го задржите ветрот и да ве загрее. 【Дизајн】 Класична цврста бомбава јакна, лесна за совпаѓање со фармерки, обични панталони. Стилски дизајн за возрасни и тинејџери. 【Класична работна облека】 Оваа тешка, разноврсна јакна има класична вклопување, солидна издржливост и супериорна удобност, што ја прави една од нашите најпопуларни работни јакни. 【Повод】 Ова е идеална бомбардерска јакна за активности на отворено и секојдневно секојдневно носење. Одлично за дома, училиште, канцеларија, слободно време, спорт, трчање, џогирање, кампување, пешачење, качување, патување, одење, риболов, одлично за пролет, есен. 【Миење и грижа】 миење на машината/миење на рацете, не бели; Ако имате какви било прашања во врска со обичните јакни на нашите мажи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме!. СпецификацијаМатеријал : Тип на полиестерскаклузија : Тип на ципирит : надворешна облека и каутслејв Стил : Редовно Теење : Дебема : Nouterwear Тип : Јакнидетабилен дел : Неетип : РедовенПатерски Тип : Солидендер : Должина на менжење : Должина на менгулацијата : Регулардкоризација : џебови : Cascollar : Mandarin Colle1 : Winter Mante Repece 2 : Бејзбол палта3 : Мажи за надворешни работи на ветерници за ветерници4 : Есенски зимски јакни мажи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Саксиголска готска јакна, есенска плажа отворена предна ветробраница мажи модерна долга ракава кожна удобна јакна одговара лапел
  • Обновено

Саксиголска готска јакна, есенска плажа отворена предна ветробраница мажи модерна долга ракава кожна удобна јакна одговара лапел

DEN 2.00

Ватирана јакна мажи графички јакни за мажи виолетова јакна мажи црвен палто трчање јакни аниме јакни за