• Обновено
Уникатни Тркалезни Чинии За Вечера-9 | Дизни Лав Крал | 8 Парчиња

Уникатни Тркалезни Чинии За Вечера-9 | Дизни Лав Крал | 8 Парчиња

DEN 115.04
Во магацинот.

Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 партија хартија вечера чинии-9". ЖИВ ДИЗАЈН : Послужете ја храната за енергизатор за забави со овие чинии кои имаат жив дизајн на омилените ликови на сите Од Дизни Лајонг Кинг, Симба и Нала. НАЈДОБРО ЗА ЗАБАВИ : овие хартиени чинии се најдобриот додаток на родендени, детски забави или кој било настан со Тематика На Кралот На Лавот На Дизни. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од квалитетен и цврст хартиен материјал кој може погодно да ја држи забавната храна. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ : Измешајте ги и усогласете ги овие чинии со нашите други партиски материјали со Тематика На Кралот На Лавот На Дизни. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 партија хартија вечера чинии-9". ЖИВ ДИЗАЈН : Послужете ја храната за енергизатор за забави со овие чинии кои имаат жив дизајн на омилените ликови на сите Од Дизни Лајонг Кинг, Симба и Нала. НАЈДОБРО ЗА ЗАБАВИ : овие хартиени чинии се најдобриот додаток на родендени, детски забави или кој било настан со Тематика На Кралот На Лавот На Дизни. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од квалитетен и цврст хартиен материјал кој може погодно да ја држи забавната храна. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ : Измешајте ги и усогласете ги овие чинии со нашите други партиски материјали со Тематика На Кралот На Лавот На Дизни. Лав Кралот Ручек Плочи ви даде сите на собата што треба да џвакање надолу, лав стил! Тие имаат Симба И Нала, и нудат многу простор за пица, хамбургери или тако!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

HONHPD 2 Парчиња Школка Од Висока Класа Сашими Плоча Ледена Плоча Сув Мраз Креативно Расположение Садови За Јадење Лосос Сашими
  • Обновено

HONHPD 2 Парчиња Школка Од Висока Класа Сашими Плоча Ледена Плоча Сув Мраз Креативно Расположение Садови За Јадење Лосос Сашими

DEN 3839.84

Погоден за ресторани, кафулиња, продавници за тестенини, западни ресторани, бар Јапонски Суши Плоча Кер�

Чинија За Вечера Послужавник За Овошје, Чинија За Вечера Чинија Салата Чинија За Домаќинство Керамички Овошни Јадења Под Застаклена
  • Обновено

Чинија За Вечера Послужавник За Овошје, Чинија За Вечера Чинија Салата Чинија За Домаќинство Керамички Овошни Јадења Под Застаклена

DEN 0.33

Исто Така, се применува и за носење храна за кампување, излети, патувања, собирање и каква било друга акт�