• Обновено
Ксијахиум Сјај Основен Гел Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Не Леплив Чист Сјај За Усни Од 3 мл ?

Ксијахиум Сјај Основен Гел Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Погодно е Да се Купи Како Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријателите или На Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели или Како Подарок На Денот на Благодарноста,Божиќ и Други Фестивали. Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Направете Ги Вашите Усни Супер Привлечни И Бакнувачки Со Користење На Нашата Разновидност На Сјаеви За Усни. Мирисот Е Апсолутно Хипнотизирачки И Вкусен Што Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. Совршено За Девојчето : Чувајте Цевка На Работа, Дома И Во Секоја Чанта За Подеми Во Текот На Вашиот Напорен Ден. Сјаен Основен Гел Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо 3мл Сјај За Усни За Девојкивелвет Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо 3мл Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 60гр (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Направете Поголема Нелеплива Чаша Сјај За Усни Комплет Комбинација На Липлинер Кармин Кадифе Липлинер Интегриран Водоотпорен
  • Обновено

Направете Поголема Нелеплива Чаша Сјај За Усни Комплет Комбинација На Липлинер Кармин Кадифе Липлинер Интегриран Водоотпорен

DEN 2.00

[Најдобра Кутија За Подароци За Кармин] Ова Е Многу Удобен И Убав Комплет Кармин, Кој Лесно Се Нанесува И�

Сет За Пилинг За Усни ксиахиум Пренослив Кармин Класичен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист
  • Обновено

Сет За Пилинг За Усни ксиахиум Пренослив Кармин Класичен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист

DEN 0.67

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

ВГУСТ Лесен Пигмент За Сјај За Усни Траен Навлажнувачки Проѕирен Негување Сјај За Усни Осветлувачки Сјај За Усни Топла Глазура
  • Обновено

ВГУСТ Лесен Пигмент За Сјај За Усни Траен Навлажнувачки Проѕирен Негување Сјај За Усни Осветлувачки Сјај За Усни Топла Глазура

DEN 67.52

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Усна Полна За Сјај За Усни Повеќебојно Црево Глазура За Усни Сет Сјај За Усни Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична
  • Обновено

Усна Полна За Сјај За Усни Повеќебојно Црево Глазура За Усни Сет Сјај За Усни Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична

DEN 3.33

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Сируп За Усни Кнедли За Глазура За Усни Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопена Чаша Црвен Водоотпорен Бел Сјај За Усни Овошна Глазура
  • Обновено

Сируп За Усни Кнедли За Глазура За Усни Кнедли Фелдр Не Капка Боја Натопена Чаша Црвен Водоотпорен Бел Сјај За Усни Овошна Глазура

DEN 92.64

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема