• Обновено
SISSFO 2PACK-3A USB C Брза кабел за полнење 6FT кабел за полнење нов поттикне е-читач 11-та генерација 2021, Editon Edidon и Signature Edition

SISSFO 2PACK-3A USB C Брза кабел за полнење 6FT кабел за полнење нов поттикне е-читач 11-та генерација 2021, Editon Edidon и

DEN 255.84
Во магацинот.

Залиха

2 x 3 A USB C Брзо полнење кабел. Компатибилен со новиот Kindle Paper White E-Reader 11-та генерација 2021 (вклучувајќи Edition Edidon и Edition за потпишување). Кабел за кабел за полнење 6ft; Лесно за полнење во различна прилика на дома, канцеларија, патување со автомобили, итн. Кабел за полнење на типот Ц, брз полнач за 3А за вашиот нов поттикне. 1 година гаранција за бесплатна замена или поврат. Загрижена услуга за клиенти. Бакар. Бакар. Компатибилен со : Компатибилен за нов е-читач на Paperwhite (Editon Editon and Signature) 11-та генерација 2021fast Charger : 3 A Брз USB C полнач за полнач, брз полнач за вашиот нов поттикне. Safety : dururable кабелска јакна ги штити јадра на жица и се спротивставува на трескање и затегнувања .Package Вклучи : 2 x 6ft 3 A USB C Cable Warranty : 1 година гаранција за бесплатна замена или поврат. Загрижена услуга за клиенти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди