• Обновено
Quccefods женски крст на тренингот со крст на половината со џеб брзо суво атлетско трчање шорцеви еластични шорцеви со високи половини

Quccefods женски крст на тренингот со крст на половината со џеб брзо суво атлетско трчање шорцеви еластични шорцеви со високи

DEN 399.84
Во магацинот.

Залиха

Ние сме добри во интегрирање на спортска естетика и начин на живот во производи и интегрирање на практично и фино занаетчиство. Willе ни биде драго ако можеме да добиеме совет од вас. 80% спандекс, 20% полиестер.进口. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Квесфедос женски тренинзи шорцеви се изработени од висококвалитетен спандекс и полиестер. Лесен и мек материјал за дишење на меки материјали за да ве одржи суви и удобни кога вежбате. Внатрешниот слој на нашите жени кои работат со шорцеви обезбедуваат еластична поддршка и заштитно покритие и ги модифицира линиите на бутовите. Дизајнот на сплит на надворешниот слој нуди дишење и поширок спектар на движење. Шорцевите со високи половини имаат уникатен дизајн на вкрстено половината што е поудобно за носење и визуелниот ефект на слабеење V на половината совршено ги покажува кривините на половината. Поставата со џеб од десната страна може да го држи телефонот, клучевите или кредитните картички. Предметите во вашиот џеб нема да се вртат, да ги ослободите рацете кога тренингот. Атлетични шорцеви за жени можат да се спарат со спортски градник, резервоарот или џемпери. Совршен за тренинг, трчање, теретана, јога, велосипедизам, џогирање, тенис, пешачење и секојдневно секојдневно носење. Машина за поддршка или засадување на рацете. Ве молиме, внимателно проверете ја табелата со големина на женски салата што ги дадовме во описот пред да нарачаме. 80% спандекс, 20% полиестер.进口. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Квесфедос женски тренинзи шорцеви се изработени од висококвалитетен спандекс и полиестер. Лесен и мек материјал за дишење на меки материјали за да ве одржи суви и удобни кога вежбате. Внатрешниот слој на нашите жени кои работат со шорцеви обезбедуваат еластична поддршка и заштитно покритие и ги модифицира линиите на бутовите. Дизајнот на сплит на надворешниот слој нуди дишење и поширок спектар на движење. Шорцевите со високи половини имаат уникатен дизајн на вкрстено половината што е поудобно за носење и визуелниот ефект на слабеење V на половината совршено ги покажува кривините на половината. Поставата со џеб од десната страна може да го држи телефонот, клучевите или кредитните картички. Предметите во вашиот џеб нема да се вртат, да ги ослободите рацете кога тренингот. Атлетични шорцеви за жени можат да се спарат со спортски градник, резервоарот или џемпери. Совршен за тренинг, трчање, теретана, јога, велосипедизам, џогирање, тенис, пешачење и секојдневно секојдневно носење. Машина за поддршка или засадување на рацете. Ве молиме, внимателно проверете ја табелата со големина на женски салата што ги дадовме во описот пред да нарачаме.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Помлади летни хеланки на плажа Детска спортска каприс панталони за кревање тренингот за вежбање јога тинејџери девојки девојки
  • Обновено

Помлади летни хеланки на плажа Детска спортска каприс панталони за кревање тренингот за вежбање јога тинејџери девојки девојки

DEN 319.84

82% полиестер, 18% спандекс Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал полиестер + спандекс Пр�