• Обновено
Тостер за сендвич, тостер од сендвич на скара, производител на сендвичи, тостер, тостер за гас сендвич

Тостер за сендвич, тостер од сендвич на скара, производител на сендвичи, тостер, тостер за гас сендвич

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Содржина на пакет : Производител на гас сендвичи 1 парчиња. Со помош на овој производител на сендвичи не мора да се грижите дали има електрична енергија или не. Рачките на тостерот се долги и лесни за држење. Директно држете го пламенот за да направите сендвичи за тост. 2 слоевити германски нелепливи облоги. Дури и брза дистрибуција на топлина помага во правењето на сендвичи да бидат поубави. Лесен за употреба и чиста. Боја : Црна. Материјал : Алуминиум што не е стап. Димензија : леќа : 15,4 x Висина : 0,8 x Ширина : 5,4 инчи. Тежина на артикалот : 220 гр. Практичен и лесен за чистење на тостер за гас доаѓа со рачно изработена рачка со максимален вртежен момент и лесно заклучување за да се задржи содржината внатре. Конструиран со употреба на актерски алуминиумди со добар квалитет, овој производител на сендвичи обезбедува трајна издржливост. Директно држете го пламенот за да направите сендвичи за тост. Тој е лесен и корисен, исто така лесен за складирање и чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди