• Обновено
Челзи + Кол За Ици Рици Мини Пелена Торба Ранец-Навртки Мини Пелена Торба Ранец Со Менување На Рампа, 8 Џебови, Гумени Нозе &засилувач; Ресел; Карамела Со Душо Печати В

Челзи + Кол За Ици Рици Мини Пелена Торба Ранец-Навртки Мини Пелена Торба Ранец Со Менување На Рампа, 8 Џебови, Гумени Нозе

DEN 1195.36
Во магацинот.

Залиха

Ранецот За мини пелени Челзи е стилски колку што е функционален! Овој мини ранец од веганска кожа со навртки е совршена големина за зграпчување и одење на брзи излегувања или кога треба само да ги спакувате најважните работи, а прекрасната боја на карамела ќе одговара на речиси сѐ во вашиот плакар - ќе изгледате неверојатно. Оваа мала, но моќна торба за пелени има 8 вкупни џебови-4 внатрешни и 4 надворешни-вклучувајќи два џебови со шишиња со навртки и "родителски џеб" со лесен пристап за да ги задржите најважните работи на мама и тато лесно на дофат! Внатрешноста вклучува еден џеб со патент, два џебови со еластични врвови и еден поголем џеб кој има и отворен, еластичен врв. Чантата за пелени со мини ранец на челзи вклучува соодветна карамела лесно избришана веганска кожна подлога за менување која го содржи логото за соработка. Подлогата за менување има свој џеб со патент на задниот дел од чантата - совршен за одвојување од се друго во вашата торба. Оваа мини торба за пелени содржи гумени стапала кои помагаат да се одржи дното на торбата чисто и без никулци-едноставно избришете ги со влажна крпа за да ја одржите вашата торба да изгледа добро како нова! Гумените стапала, исто така, помагаат торбата да биде исправена, што го олеснува пакувањето и распакувањето додека сте надвор и наоколу со вашето мало. Мини торбата за пелени на челзи е изработена од лесна за чистење веганска кожа и има внатрешна обвивка со печатење на душо. Вклучува и соодветна карамела ресна за дополнителен стил! Ресичката се прицврстува на торбата со затворач од златен јастог за да може лесно да се репозиционира секогаш кога ќе изберете. Слободни раце во брзање! Чантата за пелени со мини ранец на челзи е совршена големина за фаќање и одење за брзи излегувања или кога треба само да ги понесете најважните работи. Не дозволувајте нејзината големина да ве измами-овој прекрасен мини ранец има осум џебови (четири внатрешни и четири надворешни) и вклучува соодветна подлога за менување карамела и шарм на реси! Исто така, се одликува со гумени стапала со потпис На Ици Рици кои ја штитат основата на торбата од валкани површини и абење. Удобните ремени за ранци ви овозможуваат да бидете без раце и подготвени да истражувате со вашето малечко! Ранецот може да се носи дури и како чанта кога сте надвор со пријателите или на состанок ноќ. Прекрасната боја и столпчиња од карамела го прават мини ранецот уште напнат-исто како и стилот на потпис На Челзи! Ранецот со мини пелени со навртки на челзи е совршена големина за зграпчување и одење на брзи излегувања! Не дозволувајте нејзината големина да ве измами-овој прекрасен мини ранец има 8 џебови и вклучува соодветна подлога за менување карамела и шарм на реси! Исто така, има гумени стапала кои ја штитат основата на торбата од валкани површини. Ремените за ранци ви овозможуваат да бидете без раце и подготвени да истражувате со вашето малечко! Ранецот може да се носи дури и како чанта кога сте надвор со пријателите или на состанок ноќ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Жолта Ананас Црвена Кремаста Цветна Пелена Торбички За Торби За Мумии Ранец Со Голем Капацитет Торба За Пелени За Нега На Бебиња
  • Обновено

Жолта Ананас Црвена Кремаста Цветна Пелена Торбички За Торби За Мумии Ранец Со Голем Капацитет Торба За Пелени За Нега На Бебиња

DEN 1.00

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Пелена Торба Торба Комбо 4 предмети | XL Капацитет | Болница Најважен Мајчинство И Испорака | Организатор | Водоотпорен |Разноврсна
  • Обновено

Пелена Торба Торба Комбо 4 предмети | XL Капацитет | Болница Најважен Мајчинство И Испорака | Организатор | Водоотпорен |Разноврсна

DEN 3.00

НАЈЛОН КОМПОЗИТ ВодоотпоренПротив солза Увезени Полиестер поставата Затворање на патент Место чисто �