• Обновено
Маиифу-Гј Машки Сиси Халтер Ремен Градник Чипка Проегирна Вкрстена Бралета Види Низ Кафез Блузи Долна Облека Долна Облека

Маиифу-Гј Машки Сиси Халтер Ремен Градник Чипка Проегирна Вкрстена Бралета Види Низ Кафез Блузи Долна Облека Долна Облека

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

?Оваа долна облека има заводлив крој за да ве направи попривлечни, вашиот партнер не може да одолее на тоа и можете да поминете љубовна ноќ на какви било настани во спалната соба. ?Ткаенината е мека, лесна, дише и многу удобна за носење. Одлично растегливо и полесно суво. Погоден за клубска облека, одмор, матурска, ноќни клубови итн. ?Машката облека за спиење е специјален секси облека подарок За денот На Вљубените за мажи, проегирната долна облека е добар избор за зголемување на романтичните моменти на парот/љубовникот, секси ноќна облека нека вашата привлечност да биде секси, жешка, волшебна и незапирлива. ?Најдобар подарок за љубовник, погоден за вашето момче или вашиот сопруг за Денот на Вљубените, меден месец, годишнина од бракот, ноќи за состаноци, брачни ноќи, забава во базен, ноќ на лигерија или приватна забава, секојдневна, забава, сценски настапи итн. ?ЗАБЕЛЕШКА : ГОЛЕМИНАТА е ПОМАЛА од нормалната големина. ВЕ МОЛИМЕ НАРАЧАЈТЕ 1 ГОЛЕМИНА ИЛИ 2 ГОЛЕМИНИ НАГОРЕ. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ги деталите за мерење на табелата со големини ЗА да изберете соодветна големина пред ДА НАРАЧАТЕ. Инструкции за нега : Рачно перење под 30 € вода со благ детергент, не избелувајте, не хемиско чистење, не пеглајте со висока температура. ?Зошто да изберам Маиифу-ГЈ? Живејте слободно, уживајте целосно! Ова е нашиот став. ?Ние правиме на овој начин : Претпочитаат да користат премиум материјал; Изберете мода светла боја; Комбинирајте секси и удобност. ?Какви производи имате ? Машка Облека, вклучувајќи долна облека, долни кошули, шорцеви, бикини, боди, костуми и панталони, се за сите мажи што ги имаме. Ако сте исти, придружете ни се! Ослободете го вашиот уникатен машки шарм. Дизајнот е секси и модерен за подобро да ја покажете вашата добра фигура и да ве направи пошармантни. Дизајниран да обезбеди многу цврсто вклопување и дише и да ви даде добра поддршка. Погоден за секој маж за секојдневно носење, специјално за спортување или изведување други напорни активности како трчање, правење аеробни егзекуции, возење велосипед итн. ?За Што? Можете да купите за себе или како подарок/роденденски подарок за вашиот љубовник. Се надеваме дека е дизајниран да направи да изгледате одлично! ?Кои Сме Ние? Ние сме бренд дизајниран за мажи кои нудат каков стил сакате со највисоки квалитети. Ние ги носиме клиентите на поинаков поглед на животот на модата. ?Секојдневно Направено Подобро! Ние сме фокусирани на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека на која можете да се потпрете. Исто така, се надеваме дека односот помеѓу вас и вашата љубов ќе стане подобар и подобар. Е-пошта : ? Азиската Големина е мала во споредба со Големината НА САД, се препорачува да се купи 1 ро 2 големина поголема. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за детали. ? Ако не сте задоволни со нашиот производ или нарачате погрешна ставка, известете ни за прв пат, ние мора да ви одговориме за 24 часа. ? Ќе се потрудиме да ги покажеме точните бои, но искрено, ве молиме љубезно прифатете мала разлика во бојата предизвикана од различни монитори и светла.

Основни карактеристики

Најдобри понуди