• Обновено
100 парчиња 1-5мм GCR15 Цврста Топка Со Висока Прецизност 1 2 3 4 5 мм Лежиште Топка Погодна За Линеарна Лизгачка Топчеста Завртка-1,588 мм

100 парчиња 1-5мм GCR15 Цврста Топка Со Висока Прецизност 1 2 3 4 5 мм Лежиште Топка Погодна За Линеарна Лизгачка Топчеста Завртка-1,588

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Модел : челик топката дијаметар 1мм 2мм 3мм 4мм 5мм. Материјал : Лого Челик. Вообичаена употреба на топка од челик за лежиште : 1.мелење 2.Инсталирајте машина 3.експеримент 4.Откривање на гасоводот 5.Индустриска топка итн. 6. Линеарен лизгач, топчеста завртка, топчесто лежиште. Список за пакување : 100 ПАРЧИЊА. Опис : Број На Модел : челична топка 1мм 2мм 3мм 4мм 5мм материјал : Челик За Лежиште_користено : Да вообичаена употреба на челична топка за лежиште : 1.мелење 2.Инсталирајте машина 3.експеримент 4.Откривање на гасоводот 5.Индустриска топка итн. 6. Линеарен лизгач, топчеста завртка, топчесто лежиште треба да се напомене дека овој материјал не е водоотпорен и отпорен на ' рѓа кога се користи. Список за пакување : 100 парчиња времето на пристигнување на парцелата е генерално 10-30 работни дена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди