• Обновено
Хардвер Мелење Машина 1 Топката Носот Крајот Мелница, 2 Флејти R2. 5 R3. 0 R4. 0 R5.0 Цпу Крајот Мил, Метал Лице Machам Обработка, Hrc55 Обложени Цпу Крајот Мил

Хардвер Мелење Машина 1 Топката Носот Крајот Мелница, 2 Флејти R2. 5 R3. 0 R4. 0 R5.0 Цпу Крајот Мил, Метал Лице Machам Обработка,

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум. Дијаметар на рачката на алатот : 4/6/8/10мм. дијаметар На Сечење : 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3.0 / 4/5/6/8 / должина На Сечење : 3-20мм. Вкупна должина : 50-100мм. Остар и издржлив, лесно отстранување на чипот и дополнително подобрување на ефикасноста на обработката.Модел : HRC55 дво-сечилото тркалезна глава метал крај mill Material : увезени волфрам челик carbide Flute : Две flutescoation : Вестол рачка дијаметар : 4/6/8/10mmcuting дијаметар : 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3.0 / 4/5/6/8 / должина на сечење од 10мм : вкупна должина од 3-20мм : Вклучен е 50-100ммпакет : 1 ХРЦ55 метална крајна мелница со две острици.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Оскарбид Цпу Спирала Рутер Битови Карбид Крајот Мелници ЦПУ 1/8 Стебло Топката Носот Спирала Рутер Битови 2 Флејти Мелење Машина
  • Обновено

Оскарбид Цпу Спирала Рутер Битови Карбид Крајот Мелници ЦПУ 1/8 Стебло Топката Носот Спирала Рутер Битови 2 Флејти Мелење Машина

DEN 377.44

Тип на Топчест Нос, Диа за Сечење 1 / 8" Стебло Х 1 / 8", Должина На Флејта од 22 мм со 2 Спирални Флејти, Вкупна д