• Обновено
Кигаи Вратоврска Боја Спирала Череп Виси Патување Тоалет Торба За Жени Мажи, Водоотпорен Јасна Хигиена Торба За Тоалети Козметика Бања, Средни

Кигаи Вратоврска Боја Спирала Череп Виси Патување Тоалет Торба За Жени Мажи, Водоотпорен Јасна Хигиена Торба За Тоалети Козметика

DEN 303.84
Во магацинот.

Залиха

Подобра компанија за вашето патување. €Издржлив Материјал} Оваа торба за тоалети е изработена од ткаенина од диагон, издржлива и цврста за добро да ги собере вашите тоалети/штабови за шминка. Исто така, тоа е погодно за вас да го земе пред употреба. Исто така, овој организиран дизајн може совршено да го зачува вашиот багажен простор. Јасните ремени на преградата со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината. * Совршен за пакување на сите ваши машки, женски и детски тоалети кога патувате како семејство. Потоа земете го она што ви треба од оваа висечка торба погодно. Уверени сме дека ќе ви се допаднат нашите производи, но ако не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа правилно!. Не се исуши (може делумно да се исцеди). €Издржлив Материјал} Оваа торба за тоалети е изработена од ткаенина од диагон, издржлива и цврста за добро да ги собере вашите тоалети/штабови за шминка. Кигаи Виси Патување Тоалет Торба Хигиена Торба Козметичка Патна Торба Туш Организатор За Жени Мажи Спецификации : Бренд : Кигаи Материјал : ткаенина од твил(полиестер) Големина : -Средна(10,8"(Л) х 8"(Н) х 5,5"(В)) -Голема(12,6"(Л) х 9"(Н) х 5,7"(В)) Количина На Пакет : 1 Компјутер Карактеристики На Производот : *4 прегради(3 водоотпорен Патент Џебови + 1 Отворање Мрежа Џеб Со Еластична Лента) За Лесна организација. * Двонасочно затворање на патент за брз и лесен пристап . Задоволството На клиентите Е од најголема важност за нас. Уверени сме дека ќе ви се допаднат нашите производи, но ако не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа правилно!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Виси Тоалет Торба Преносни Шминка Организатор Голем Козметички Шминка Патување Организатор за Мажи &засилувач; Жените Со Цврста
  • Обновено

Виси Тоалет Торба Преносни Шминка Организатор Голем Козметички Шминка Патување Организатор за Мажи &засилувач; Жените Со Цврста

DEN 3.33

Висок квалитетизработен од издржлива, водоотпорна полиезерска ткаенина и мрежеста ткаенина што дише...

Кубер Индустрии 4 Парчиња Пвц Тоалет Организатор Бричење Комплет Накит Шминка Комплет Торба Козметичка Кутија Патување Организатор
  • Обновено

Кубер Индустрии 4 Парчиња Пвц Тоалет Организатор Бричење Комплет Накит Шминка Комплет Торба Козметичка Кутија Патување Организатор

DEN 1.67

Материјал : ПВЦ, Боја : Розова Содржина на пакетот : Материјал : ПВЦ, Боја : Розова Големина : 25 см х 13 см х 12 �

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор На Тоалет За Патување Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Череп
  • Обновено

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор На Тоалет За Патување Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Череп

DEN 1.33

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Виси Тоалетна Торба Изгори Оган Змеј Голем Капацитет Водоотпорна Козметичка Торба Патување Пренослива Торба За Шминка Организатор
  • Обновено

Виси Тоалетна Торба Изгори Оган Змеј Голем Капацитет Водоотпорна Козметичка Торба Патување Пренослива Торба За Шминка Организатор

DEN 335.84

ГОЛЕМИНА : 9 х 4 х 8 инчи ( валани); 9 х 18,5 инчи (отворено); 4 одделни прегради со патент и заден отворен џеб за �

Шминка Торба Патување Козметичка Торба Плочки Градина Мозаик Тераса Лепенка Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка
  • Обновено

Шминка Торба Патување Козметичка Торба Плочки Градина Мозаик Тераса Лепенка Тоалет Торба Организатор Торбичка Со Патент И Рачка

DEN 0.67

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор На Тоалет За Патување Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Леопард
  • Обновено

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор На Тоалет За Патување Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Леопард

DEN 2.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Кафеава Розова Гроздобер Тартан Карирана Проверка
  • Обновено

Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Кафеава Розова Гроздобер Тартан Карирана Проверка

DEN 2.00

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор За Патувања Во Тоалет Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Индиски
  • Обновено

Тоалетна Торба За Мажи, Организатор За Патувања Во Тоалет Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети, Индиски

DEN 3.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Колибри За Додатоци За Патување
  • Обновено

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Колибри За Додатоци За Патување

DEN 3.33

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Алпака Сина За Додатоци За Патување
  • Обновено

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Алпака Сина За Додатоци За Патување

DEN 143.84

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�