• Обновено
Соимои Памук Дрес Ткаенина Белешки, Гитара &засилувач; Тапани Музички Инструмент Ткаенина Отпечатоци Од Дворот 58 Инчен Широк

Соимои Памук Дрес Ткаенина Белешки, Гитара &засилувач; Тапани Музички Инструмент Ткаенина Отпечатоци Од Дворот 58 Инчен Широк

DEN 559.84
Во магацинот.

Залиха

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Печатење На Музички Инструменти. ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300. € 58 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ● Оваа Ткаенина Од Памучен Дрес Соимои е прекрасна 4-насочна ткаенина за истегнување погодна за фустани, Хеланки ,костими, облека за танцување и друга женска облека. има нормално истегнување и на страната на Ширината и должината. ① Нега за перење : Машинско перење на 30 С, Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура. Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенина произведена со печатење на екран. Исто така, придонесува за намалување на емисиите на СО2 и отпадните производи. Соимои може да заштеди 80% од водата со дигитално печатење на ткаенината во споредба со тони вода што се користат при печатење на екран. Во свет на конечни ресурси, ова е значаен придонес што ние настојуваме да го исполниме. Отпадот од ткаенина е минимален и се печати само кога е потребно, а ние го нарекуваме токму на време. Имаме солидно познавање на производството на ткаенини. Ние правиме ткаенина за извозници на облека и сме свесни за меѓународните стандарди за квалитет. Ќе добиете нов печатен материјал додека печатиме во рок од 24 часа од примените нарачки. Имаме квалификуван домашен тим за производство и печатење на ткаенини, заедно со сите потребни надградени технологии за високи стандарди за квалитет. Ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифициран* мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина безбедна и погодна за повеќенаменска употреба. * Доделена 2018. Имаме посветен тим на сертифицирани текстилни дизајнери за да создадеме ексклузивни текстилни отпечатоци за брзо менување на модата и новите трендови според различните потреби на пазарот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

АМНОЛ Емф Заштита Чиста Ткаенина Од Сребрени Влакна Уметности Занаети Шиење Сребрено Зрачење Заштитна Ткаенина За Облека Постелнина
  • Обновено

АМНОЛ Емф Заштита Чиста Ткаенина Од Сребрени Влакна Уметности Занаети Шиење Сребрено Зрачење Заштитна Ткаенина За Облека Постелнина

DEN 1.67

Радиофреквенција Квалитетен материјал : оваа проводна заштитна ткаенина е изработена од сребрени влак�

Јубнлви Трендовски Секојдневни Ретро Летни Дуксери За Вратот На Екипажот За Жени Маици Со Градиент Со Долги Ракави Лесни Плус
  • Обновено

Јубнлви Трендовски Секојдневни Ретро Летни Дуксери За Вратот На Екипажот За Жени Маици Со Градиент Со Долги Ракави Лесни Плус

DEN 28.64

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за ефикасно да го решите за вас Погоден за секојдневно носење, рабо�

СЕЛКРАФТ Лента Лепак Сјај Светки монистра француски Тул Чипка Африкански Светки Ткаенина Златни Светки/Свадба/Фустан/Партија
  • Обновено

СЕЛКРАФТ Лента Лепак Сјај Светки монистра француски Тул Чипка Африкански Светки Ткаенина Златни Светки/Свадба/Фустан/Партија

DEN 787.20

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

Женски Трчање Облека Блузи За Жени Соодветен Трендовски Погоден Види Преку Мрежа Кратки Жени Лабава Одговара Атлетски Врвови
  • Обновено

Женски Трчање Облека Блузи За Жени Соодветен Трендовски Погоден Види Преку Мрежа Кратки Жени Лабава Одговара Атлетски Врвови

DEN 219.04

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака ●Материјал ● Изработен Од Полиестер, Мек Мат

Јубнлви Лабави Фит Дише Дневни Трендовски Секојдневни Дуксери Со Кратки Ракави За Жени Дуксери Со Квадратен Врат Летни Пруги
  • Обновено

Јубнлви Лабави Фит Дише Дневни Трендовски Секојдневни Дуксери Со Кратки Ракави За Жени Дуксери Со Квадратен Врат Летни Пруги

DEN 134.24

✤Контактирајте Не : ако имате проблеми со вашата нарачка Ruched Vвратот ве прави толку посебен и се издвој�