• Обновено
Училиште за вода во форма на патка со слама, смешна тема деца кои пијат шише со отворен капак со еден клик, БПА бесплатни слатки шишиња со вода за момчиња, училиште, и

Училиште за вода во форма на патка со слама, смешна тема деца кои пијат шише со отворен капак со еден клик, БПА бесплатни слатки

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

ПП одделение за храна. Доказ за протекување. Шише во форма на патка. Може да се користи за вода или млеко или сок шише. Сламна од еден клик. Силна лента. БПА бесплатно. Момчињата или девојчињата ќе сакаат да носат околу ова шише за привлекување око. ПП одделение за храна. Доказ за протекување. Шише во форма на патка. Може да се користи за вода или млеко или сок шише. Сламна од еден клик. Силна лента. БПА бесплатно. Момчињата или девојчињата ќе сакаат да носат околу ова шише за привлекување око. Прекрасен силен стил на каваи- дизајн на облик на патка, удобно чувство на рака, модерно и убаво. Направете ги вашите шишиња со вода уникатни, ве натераат да привлекувате очи во секоја прилика БПА бесплатен материјал од одделение за храна-изработен од квалитетна оценка на храна, еко-пријателски ПП-ко-полиестер пластика, 100% БПА бесплатно, без мирис, лесен, здрав за вашето дневно пиење со вода Вашите деца ќе го сакаат тоа со еден клик слама поп-поп-димензии, доказ за протекување. Отворете го и затворете го капакот со едната рака, лесен за пиење. Пластични шишиња со вода со безбедносно заклучување за да се избегне случајен допир за да се отвори голем капацитет- 40 мл шишиња со вода за да се задоволат вашите деца различни дневни потреби за пиење. Користете прилагодливи ленти за рамо или рачки за лесна хидратација за време на патувањето и направете го вашето патување попогодно или за училиште за девојчиња и момчиња. Доаѓа во 2 бои портокалово и розово слатко шише со вода е идеален подарок за семејство, деца, тинејџери, пријатели и самите да останете хидрирани и здрави. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 1 час.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Алаза жолт цвет диви цвеќиња Зелени лисја шише со вода со вакуум со вакуум изолирана од не'рѓосувачки челик термо колба за колба
  • Обновено

Алаза жолт цвет диви цвеќиња Зелени лисја шише со вода со вакуум со вакуум изолирана од не'рѓосувачки челик термо колба за колба

DEN 495.84

Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, н�

Вемун Дом Со Нерѓосувачки Отворен Божиќ Изолирани Челик Вода Употреба Ирваси Деца Од Суштинско Значење Покрие Училиште Бели
  • Обновено

Вемун Дом Со Нерѓосувачки Отворен Божиќ Изолирани Челик Вода Употреба Ирваси Деца Од Суштинско Значење Покрие Училиште Бели

DEN 224.00

Надворешни Божиќни Изолирани Чаши : двослоен и вакуумски дизајн на заптивки, чувајте го вашиот пијалок �

Лилибели 17 мл вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе патување со чаша, оригиналната кожа завиткана
  • Обновено

Лилибели 17 мл вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе патување со чаша, оригиналната кожа завиткана

DEN 2.00

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�