• Обновено
Стенес Блинг Случај Компатибилен Со Мото Г7 Моќ-Стилски-3д Рачно Изработени Срце Приврзок Пеперутка Цвеќиња Магнетни Паричник Кожа Покритие Компатибилен Со Мото Г7

Стенес Блинг Случај Компатибилен Со Мото Г7 Моќ-Стилски-3д Рачно Изработени Срце Приврзок Пеперутка Цвеќиња Магнетни Паричник

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија. Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен компатибилен Вашиот Мото Г7 Моќ. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Блинг Случај Компатибилен За Мото Г7 Моќ-СТИЛСКИ-3д Рачно Изработен Кристален Кристал Дијамантски Дизајн Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Преклопен Штанд Кожен Капак Компатибилен За Мото Г7 Материјали За Напојување И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални изработени додатоци / декори. Одвојте се од толпата со футрола ОД СТЕНИ што ги одразува вашите вкусови и страсти. Некоја верзија со други слични слики на производи за да го одрази дизајнот на производот, но ние ќе се потрудиме да дозволиме предметите Да се чувствуваат Посебно И Искра И Убаво. Пакетот содржи : - 1 * Мода Кожа Блинг Случај За Мото Г7 Моќ - 1 * Специјални СТЕНЕС ЛОГОТО Ретро Приклучок За Прашина (Случаен) - 1 * Рачен Ремен 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ И 100% ГАРАНЦИЈА ЗА СРЕЌА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со какви било производи ОД СТЕНЕС, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Смисла - Те Луксузни Стенес Случај Компанија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со OnePlus 7T-Стилски-3d Рачно Изработени Бисер Пеперутка Цвеќиња Кожа Покритие
  • Обновено

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со OnePlus 7T-Стилски-3d Рачно Изработени Бисер Пеперутка Цвеќиња Кожа Покритие

DEN 351.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�