• Обновено
Mudder 600 пакувања дрвени голф -маички дрвени голф -маички за голф масови за мажи за голф топки додатоци

Mudder 600 пакувања дрвени голф -маички дрвени голф -маички за голф масови за мажи за голф топки додатоци

DEN 399.84
Во магацинот.

Залиха

Изобилство за употреба и замена : ќе добиете 600 парчиња дрвени голф-маици, со должина од околу 2-3/4 инчи, доволно за да ги исполните вашите дневни употреба, замена и споделување на барањата. Практичен дизајн : Нашиот голф има мазна површина, без закопување, што може да го минимизира контактот помеѓу мета и топката, за ефикасно намалување на триењето, така што вашиот голф -клуб нема да остави траги за време на употреба, идеален за вашата вежба за голф. Служба за занаетчиство : Нашите бело дрво за голф се добро изработени со добро полирање, процеси на сечење и сечење на работ, можат да останат во нивните оригинални состојби како што одминува времето, и не треба да се грижите многу што ќе го изгубат сјајот за кратко време . Погодна големина : Нашите дрво за голф од дрво мерат околу 2-3/4 инчи во должина, лесна и компактен, лесен за носење, употреба и складирање; Можете лесно да ги ставите во џебовите или ранците, без да заземате премногу простор во вашата секојдневна употреба. Сигурен материјал : Најголемиот дел од нашите голф -маси е изработено од квалитетно дрво, мазно, цврсто, цврсто, сигурен и долготраен, не е лесен за кршење, избледување или деформирање, доволно силно за да против гребење, пукање и фрактура, може да се чува и аплицира за a долго време. Изобилство за употреба и замена : ќе добиете 600 парчиња дрвени голф-маици, со должина од околу 2-3/4 инчи, доволно за да ги исполните вашите дневни употреба, замена и споделување на барањата. Практичен дизајн : Нашиот голф има мазна површина, без закопување, што може да го минимизира контактот помеѓу мета и топката, за ефикасно намалување на триењето, така што вашиот голф -клуб нема да остави траги за време на употреба, идеален за вашата вежба за голф. Служба за занаетчиство : Нашите бело дрво за голф се добро изработени со добро полирање, процеси на сечење и сечење на работ, можат да останат во нивните оригинални состојби како што одминува времето, и не треба да се грижите многу што ќе го изгубат сјајот за кратко време . Погодна големина : Нашите дрво за голф од дрво мерат околу 2-3/4 инчи во должина, лесна и компактен, лесен за носење, употреба и складирање; Можете лесно да ги ставите во џебовите или ранците, без да заземате премногу простор во вашата секојдневна употреба. Сигурен материјал : Најголемиот дел од нашите голф -маси е изработено од квалитетно дрво, мазно, цврсто, цврсто, сигурен и долготраен, не е лесен за кршење, избледување или деформирање, доволно силно за да против гребење, пукање и фрактура, може да се чува и аплицира за a долго време. 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Деца деца деца момчиња кратки класични лабави кратки меки лилјаци ракав цврста маица маица врвови облека младински тимови момчиња
  • Обновено

Деца деца деца момчиња кратки класични лабави кратки меки лилјаци ракав цврста маица маица врвови облека младински тимови момчиња

DEN 3.00

100% памук Увезени Машинско миење Овој врв на кратки ракави е совршен и за секојдневно носење на училиште,

Три-мешавина
  • Обновено

Три-мешавина

DEN 149.44

4,7 мл., Пресрунк50% полиестер / 25% Комбинирана памук на рингспун / 25% рајон, 30 синглови Полуопремена конту�