• Обновено
ZLXDP Европски стил емајл чаша и котел постави кафе чаша домашна топлина отпорен на кристално стакло чај чај подароци подароци

ZLXDP Европски стил емајл чаша и котел постави кафе чаша домашна топлина отпорен на кристално стакло чај чај подароци подароци

DEN 12519.52
Во магацинот.

Залиха

Устата на чашата е тркалезна и полна, а широкиот дизајн на устата ви носи подобро и различно искуство. Рачката на чашата е цврста, цврста и издржлива, ергономски дизајн и удобен за држење. Задебелената транспарентна емајл глазура ја штити бојата и не згаснува долго време. Вонреден избор на Пинуе за подобар живот. Погледнете го вистинското поглавје за детали, што ви дава поинаков вкус во животот. Устата на чашата е тркалезна и полна, а широкиот дизајн на устата ви носи подобро и различно искуство. Рачката на чашата е цврста, цврста и издржлива, ергономски дизајн и удобен за држење. Задебелената транспарентна емајл глазура ја штити бојата и не згаснува долго време. Вонреден избор на Пинуе за подобар живот. Погледнете го вистинското поглавје за детали, што ви дава поинаков вкус во животот. Устата на чашата е тркалезна и полна, а широкиот дизајн на устата ви носи подобро и различно искуство. Рачката на чашата е цврста, цврста и издржлива, ергономски дизајн и удобен за држење. Задебелената транспарентна емајл глазура ја штити бојата и не ја штити бојата и не ја штити бојата и не ја штити бојата и не ја штити бојата и не ја штити бојата и не Fade долго време. Вонредниот избор на Pinyue за подобар животен век Вистинското поглавје за детали, што ви дава поинаков вкус во животот. Поради рачно мерење, дозволете грешка од 2-3%. Пред да понудите, проверете дали не ви пречи.2. Бојата може да варира како резултат на различни монитори, погледнете го вистинскиот производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Чај чај од чај од порцелан Керамика со инфузер и капак, чај со филтер и прицврстувач, лабава чаша за чај за лабава поцврст производител
  • Обновено

Чај чај од чај од порцелан Керамика со инфузер и капак, чај со филтер и прицврстувач, лабава чаша за чај за лабава поцврст производител

DEN 207.84

Современ и минималистички дизајн на чај инфузер со чај со чај изгледа одлично на која било countertop, па дур�