• Обновено
Глечер Гк84 Арктикот 75% Жичен УСБ-Ц Механичка Тастатура Топла Размена Со Алуминиумска Рамка И Абс Тастатури

Глечер Гк84 Арктикот 75% Жичен УСБ-Ц Механичка Тастатура Топла Размена Со Алуминиумска Рамка И Абс Тастатури

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Доаѓа СО USB кабел тип-ц. Лесно може да се отстрани. Абс двојно снимени клучеви. Анти-духови. ОЕМ профил. Трифазна заграда за нозе. Преклопен дизајн за поддршка на нозете. Лесно прилагодлив. Тастатура. УСБ стандарден кабел. Глечер логото & редовни ESC клучни капа. Клучеви/прекинувачи извлекувач. Упатство за употреба. Глечер налепница. 84 клучеви и 75% распоред : Обезбедува совршена рамнотежа на функционалност и заштеда на простор. Алуминиумска рамка : И Дава на тастатурата врвен изглед и обезбедува издржливост, што ја прави доволно цврста за да се справи со интензивни сесии за игри. Копчиња со позадинско осветлување : Одлична видливост во услови на слаба осветленост, клучна за гејмерите кои треба да останат фокусирани на играта. Висококвалитетни пластични капачиња ЗА стомачни мускули : Дизајнирани да се спротивстават на абење, обезбедувајќи долговечност и издржливост дури и при тешка употреба. Топла Замена со 3 или 5 пински прекинувачи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЈИМАГУЈРК РУНЈРК Прекинувач Извлекувач и Извлекувач На Тастатура За Прилагодени Механички Прекинувачи За Тастатура Поправете
  • Обновено

ЈИМАГУЈРК РУНЈРК Прекинувач Извлекувач и Извлекувач На Тастатура За Прилагодени Механички Прекинувачи За Тастатура Поправете

DEN 2.67

●АЛАТКИ за ТАСТАТУРА ● ова е комплет за сопствени плеери на тастатура, погодно е да ги замените прекину

СОЛУСТРЕ 61 Механичка Тастатура За Тастатура за Лаптоп Електронска Тастатура Безжична Механичка Тастатура Канцелариска Тастатура
  • Обновено

СОЛУСТРЕ 61 Механичка Тастатура За Тастатура за Лаптоп Електронска Тастатура Безжична Механичка Тастатура Канцелариска Тастатура

DEN 1.67

КОМПЈУТЕРСКА ЛАПТОП тастатура користи повеќекратен преклопен ефект НА осветлување НА РГБ, избалансира

Акко Кул Сив Градиент Тема 132-Клучни Цреша Профил Двојно Снимен PBT Тастатура Во собата СО Mx Стил Матични За Механички Тастатури
  • Обновено

Акко Кул Сив Градиент Тема 132-Клучни Цреша Профил Двојно Снимен PBT Тастатура Во собата СО Mx Стил Матични За Механички Тастатури

DEN 3.00

КУЛСИВА ГРАДИЕНТ ТЕМАкул сива градиент тема клучеви во собата носи чиста и уникатна пишување искуство �

Деларси Блутут Тастатура Боја Позадина Тастатура Тркалезна Капа Тастатура Преносни Мини Бт Безжична Тастатура За Андроид Виндоус
  • Обновено

Деларси Блутут Тастатура Боја Позадина Тастатура Тркалезна Капа Тастатура Преносни Мини Бт Безжична Тастатура За Андроид Виндоус

DEN 2.67

●Широка Компатибилност ● Со Bluetooth 3.0 Технологија, Тастатурата Може Да Се Поврзе Со Вашите Ios / Windows / Androi

SOLUSTRE Тастатура Прекинувачи Тастатура Тастатура Капи 1pc 4 Тестер Со Професионални Вратило Прекинувач Тастатура-Алатка Механички
  • Обновено

SOLUSTRE Тастатура Прекинувачи Тастатура Тастатура Капи 1pc 4 Тестер Со Професионални Вратило Прекинувач Тастатура-Алатка Механички

DEN 2.67

Механички Тестер На Тастатура : кога се префрлувате и копчињата, тестерот на прекинувачот обезбедува по