• Обновено
Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб P11 Плус-SlimKeys Bluetooth Тастатура, Преносни Тастатура Со Интегрирани Команди За Lenovo Таб P11 Плус-Џет Црна

Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб P11 Плус-SlimKeys Bluetooth Тастатура, Преносни Тастатура Со Интегрирани Команди

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Јазичето Леново П11 плус. На само 3/16 од инч, Тастатурата Со Слаби Копчиња Е супер тенка и лесна! Безбедно складирајте ја тастатурата лесно со ПОГОДНА големина. Кога е време да ја напишете таа долга текстуална порака, е-пошта или статија, можете брзо да ја поставите назад со уште помалку напор!. ? [ЛЕСНИ] одговорните копчиња на Блутут тастатурата на Тастатурата се доволно големи за истото ТАКТИЛНО пишување на допир што би го направиле на тастатура со целосна големина, но доволно тенка и лесна за да ја понесете со вас насекаде!. ? [ЗАШТЕДА НА БАТЕРИЈА] прекинувачот за вклучување/исклучување На Тастатурата Со Слаби Копчиња ви овозможува ДА ЈА ЗАЧУВАТЕ моќноста на БАТЕРИЈАТА со исклучување на тастатурата кога не се користи. Неговата напредна Bluetooth Верзија 3.0 е исто така дизајнирана да ги избегне трошоците за одвод на батеријата за да ја остави постарата bluetooth верзија постојано вклучена. ? [BLUETOOTH ВЕРЗИЈА 3.0] BLUETOOTH ВЕРЗИЈА 3.0 е најновата во технологијата за спарување на Тастатурата! Ова значи побрзо спарување и БЕСПРЕКОРНА комуникација помеѓу Јазичето P11 Плус и Тастатурата Slimkeys Bluetooth!. ? [ПРЕНОСЛИВ] Тастатурата Slimkeys Bluetooth е совршен придружник за ПАТУВАЊЕ бидејќи ви овозможува да го користите Јазичето P11 плус како NETBOOK. Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Таб П11 Плус.Ако ја барате блискоста да допрете на тастатура додека го користите Јазичето P11 Плус, Тастатурата Slimkeys Bluetooth е за вас!На само 3/16 инчи, Тастатурата Со Слаби Копчиња Е супер тенка и лесна! Неговите одговорни копчиња во стилот на шиклет се доволно големи за истото ТАКТИЛНО пишување на допир што би го направиле на тастатура со целосна големина, но доволно тенка и лесна за да ја понесете со себе насекаде! ТОЈ е СОВРШЕН придружник за патување бидејќи ви овозможува да го користите Јазичето P11 плус како НЕТБУК. Безбедно складирајте ја тастатурата и Јазичето P11 плус лесно со НЕГОВАТА ПРИГОДНА ТЕНКА големина. Кога е време да ја напишете таа долга текстуална порака, е-пошта или статија, можете брзо да ја поставите назад со уште помалку напор!Прекинувачот за вклучување/исклучување На Тастатурата Slim Keys Bluetooth ви овозможува ДА ЗАШТЕДИТЕ енергија од БАТЕРИЈАТА со исклучување на тастатурата кога не се користи. Неговата напредна Bluetooth Верзија 3.0 е исто така дизајнирана да ги избегне трошоците за одвод на батеријата за да ја остави постарата bluetooth верзија постојано вклучена. BLUETOOTH ВЕРЗИЈА 3.0 е најновата во технологијата за спарување тастатура! Ова значи побрзо спарување и БЕСПРЕКОРНА комуникација помеѓу Јазичето P11 Плус и Тастатурата Slimkeys Bluetooth! Тастатурата На Bluetooth Slimkeys од Box Wave! Допрете-Напишете На Јазичето P11 Плус дома или во движење!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ДИГИБЛУСКИ Безжична Блутут Тастатура, 78 Копчиња Тенка Безжична Тастатура На Полнење Со Интегриран Држач за Телефон/iPad, Мулти-Уред
  • Обновено

ДИГИБЛУСКИ Безжична Блутут Тастатура, 78 Копчиња Тенка Безжична Тастатура На Полнење Со Интегриран Држач за Телефон/iPad, Мулти-Уред

DEN 0.67

Quer Bluetooth Конекција : оваа тастатура со 78 копчиња користи стабилна bluetooth конекција, двоканална врска, неза

ЈИМАГУЈРК РУНЈРК Прекинувач Извлекувач и Извлекувач На Тастатура За Прилагодени Механички Прекинувачи За Тастатура Поправете
  • Обновено

ЈИМАГУЈРК РУНЈРК Прекинувач Извлекувач и Извлекувач На Тастатура За Прилагодени Механички Прекинувачи За Тастатура Поправете

DEN 2.67

●АЛАТКИ за ТАСТАТУРА ● ова е комплет за сопствени плеери на тастатура, погодно е да ги замените прекину

ЏОЛИНТАЛ 143 Клучеви Беж Тастатури, ПБТ Браун Ретро Печат Тема Капи, Топлина Сублимација Цреша Профил, Кафе Тастатури За Механички
  • Обновено

ЏОЛИНТАЛ 143 Клучеви Беж Тастатури, ПБТ Браун Ретро Печат Тема Капи, Топлина Сублимација Цреша Профил, Кафе Тастатури За Механички

DEN 1.00

?Quish Quality Quycaps Со ПЕЧАТ со PBT процес на сублимација на топлина, замрзнато чувство на капачиња освежувачки �

Јапонски Капачиња За Тастатура, PBT Mda профил за MX Прекинувачи Механичка Тастатура&засилувач;Оптичка Тастатура,Англиски Распоред(Геометрија
  • Обновено

Јапонски Капачиња За Тастатура, PBT Mda профил за MX Прекинувачи Механичка Тастатура&засилувач;Оптичка Тастатура,Англиски Распоред(Геометрија

DEN 1.67

⛄ 〖Pbt Keycaps〗 клучевите се изработени од одличен pbt МАТЕРИЈАЛ со врвна отпорност на триење и корозија, што

Бокс Бран Тастатура Компатибилен СО ASUS Експертска Книга - ВОДООТПОРЕН USB Тастатура, Перат Водоотпорен ВОДА ОТПОРНИ USB Тастатура
  • Обновено

Бокс Бран Тастатура Компатибилен СО ASUS Експертска Книга - ВОДООТПОРЕН USB Тастатура, Перат Водоотпорен ВОДА ОТПОРНИ USB Тастатура

DEN 639.20

? [ВОДООТПОРНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна СО AsExpert Book (P1412) Одржувајте ЈА вашата работна станица Ч�

Тастатура со боксови Компатибилна Со Симбанс Танготаб ХЛ - Слимки Блутут Тастатура Со Тастатура, Пренослива Тастатура Со Тастатура
  • Обновено

Тастатура со боксови Компатибилна Со Симбанс Танготаб ХЛ - Слимки Блутут Тастатура Со Тастатура, Пренослива Тастатура Со Тастатура

DEN 607.20

? [ТАСТАТУРА со ПОДЛОГА] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Симбанс Танготаб XL (11.6 инчи) Тастатурата Slim

Преклоплива Безжична Тастатура, 3 Преклопливи Тастатури Со Подлога За Допир 63 Копчиња УСБ Полнење 10м Врска Широка Компатибилност
  • Обновено

Преклоплива Безжична Тастатура, 3 Преклопливи Тастатури Со Подлога За Допир 63 Копчиња УСБ Полнење 10м Врска Широка Компатибилност

DEN 2.67

Големина на џеб : тастатурата што се преклопува е дизајнирана во големина на џеб, што ви овозможува да ја