• Обновено
ИТДТКЈ Решетка За Сушење Пешкири Балкон, Решетка За Сушење Облека За Балкон,-Решетка За Сушење Алишта Монтирана На Ѕид За Заштеда На Простор За Балкон, Кал, Спална С?

ИТДТКЈ Решетка За Сушење Пешкири Балкон, Решетка За Сушење Облека За Балкон,-Решетка За Сушење Алишта Монтирана На Ѕид За Заштеда

DEN 479.84
Во магацинот.

Залиха

Максимизирајте Го Вашиот Простор : Нашата решетка за сушење облека што може да се повлече е дизајнирана да ви заштеди вреден простор за живеење со лесно монтирање на кој било ѕид. Организирајте Се Со Леснотија : со вградена шипка за крпи и организатор на закачалки, нашата решетка за сушење е совршено решение за одржување на редот на вашите алишта и други предмети. Брза И Лесна Инсталација : нашата решетка за сушење алишта може да се инсталира за неколку минути на вашиот балкон, кал, спална соба или кој било ѕиден простор со вклучен хардвер. Изградена Да Трае : Нашата цврста метална рамка и финишот отпорен на ' рѓа гарантираат дека нашата решетка за сушење алишта што може да се повлече ќе издржи честа употреба и ќе трае со години. Практично и Достапно : Без разлика дали треба да исушите облека, крпи или други предмети, нашата закачалка за перење на ѕид нуди погодно и достапно решение за секојдневна употреба. Опис : преклопната прачка за сушење облека од балкон, артефакт за сушење облека со мала големина, се ослободува од ограничувањата на просторот.Роботската рака ротира и се повлекува слободно и може да се преклопи на ѕидот кога не се користи.18 ветроупорни куки, кои можат да се ротираат и преместуваат без да се грижите за паѓање облека.Простор алуминиумски материјал, површинска боја, отпорен на топлина, издржлив и против ' рѓа.Првиот избор за алатки за погодност во домот.Карактеристики : Големина : 47,2 инчи материјал : Простор Алуминиумска боја : листа На Црни Пакети : 1 * решетка за сушење облека4 * куки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Томантерија Градина Додаток, Преклоплива Решетка за Сушење со Дијаметар од 60 см Мрежа За Сушење Ефикасно Испарувач Со Патенти
 • Обновено

Томантерија Градина Додаток, Преклоплива Решетка за Сушење со Дијаметар од 60 см Мрежа За Сушење Ефикасно Испарувач Со Патенти

DEN 2.67

❦●Ќе ГО добиете fryer лесен за употреба, ефикасно решавање на проблемот со брзо сушење на голем број раст�

mDesign Челик Ѕид Монтирање Хармоника Проширување На Повлекување Облека Воздух Сушење Решетката-8 Барови За Виси Облека-Монтирани
 • Обновено

mDesign Челик Ѕид Монтирање Хармоника Проширување На Повлекување Облека Воздух Сушење Решетката-8 Барови За Виси Облека-Монтирани

DEN 607.84

ЕФИКАСНИ ОПЦИИ ЗА СУШЕЊЕ : Заштедува на енергија нудејќи опција за сушење на воздух за влажна облека и к�

Зихмв Облека Воздушен Воздух Преклоплива Облека Решетка За Сушење 12 Клип Преклопен Решетка За Сушење Мулти-Клип Чорапи Закачалка
 • Обновено

Зихмв Облека Воздушен Воздух Преклоплива Облека Решетка За Сушење 12 Клип Преклопен Решетка За Сушење Мулти-Клип Чорапи Закачалка

DEN 835.20

Ниво ПРЕКЛОПУВАЊЕ ОБЛЕКА ВОЗДУХ РЕШЕТКАТА За Сушење, Дизајн Овозможува Максимална Површина Сушење Во Р

ЗАКАЧАЛКА ЗА Спирална Облека ДЕПИЛА СО Штипки од Нерѓосувачки Челик, 2 во 1 Решетка За Сушење На Преклопување, Погодна За Долна
 • Обновено

ЗАКАЧАЛКА ЗА Спирална Облека ДЕПИЛА СО Штипки од Нерѓосувачки Челик, 2 во 1 Решетка За Сушење На Преклопување, Погодна За Долна

DEN 1312.00

Квалитетниот материјал ја прави оваа закачалка за сушење може да се користи постојано Спиралните закач

Неродеко 4 парчиња Пелени Клипови За Крпи Организатор На Облека За Капење Ветроупорна Челична Кука Сребрени Лавици Крпа За Перење
 • Обновено

Неродеко 4 парчиња Пелени Клипови За Крпи Организатор На Облека За Капење Ветроупорна Челична Кука Сребрени Лавици Крпа За Перење

DEN 430.24

РЕШЕТКАТА за СУШЕЊЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК металната конструкција и металните клипови се издржливи, сил

Кабилок 2 парчиња Вентилиран Фен За Перење Хидропонични Сараји Волнен Жолт Организатор Балкон Четири Склопувачки Висечки Пупки
 • Обновено

Кабилок 2 парчиња Вентилиран Фен За Перење Хидропонични Сараји Волнен Жолт Организатор Балкон Четири Склопувачки Висечки Пупки

DEN 0.67

ЗАЧИНИ ВИСИ ФЕНтоа е удобна торба за складирање во вашата гардероба, заштедувајќи простор, направете ја

Вемун 32 Закачалка За Преклопување Закачалка Закачалка За Чорапи За Сушење Решетки За Чорапи Решетка За Сушење Надворешна Закачалка
 • Обновено

Вемун 32 Закачалка За Преклопување Закачалка Закачалка За Чорапи За Сушење Решетки За Чорапи Решетка За Сушење Надворешна Закачалка

DEN 0.67

ПРЕКЛОПНА РЕШЕТКА за СУШЕЊЕ Нашиот клип и закачалката за перење капка по капка има 32 штипки со пружини б

Мфчи Облека Решетка За Сушење Преклопен Нерѓосувачки Челик Закачалка За Сушење Алишта со 20 Клипови Закачалка За Сушење Чорапи
 • Обновено

Мфчи Облека Решетка За Сушење Преклопен Нерѓосувачки Челик Закачалка За Сушење Алишта со 20 Клипови Закачалка За Сушење Чорапи

DEN 3486.88

Дизајнирана со прекрасна форма на цвет од цреша, резонантно растојание на клипови за закачалки и удобна

Облека Решетката За Сушење Преклопен Затворен Со 32 Прачка, Ѕид Монтирани Преклопен Облека Закачалка За Перење Соба, Склопувачки
 • Обновено

Облека Решетката За Сушење Преклопен Затворен Со 32 Прачка, Ѕид Монтирани Преклопен Облека Закачалка За Перење Соба, Склопувачки

DEN 3.33

Совршен За Перење : нашата решетка за сушење алишта е фантастичен додаток во вашата мала соба за перење �

Н/Дебел Нерѓосувачки Челик Преклопен Решетка За Сушење Подот Балкон Телескопска Решетка За Сушење Салон За Убавина Ладна Крпа
 • Обновено

Н/Дебел Нерѓосувачки Челик Преклопен Решетка За Сушење Подот Балкон Телескопска Решетка За Сушење Салон За Убавина Ладна Крпа

DEN 0.67

Има компактен дизајн и заштедува простор, а решетката за сушење има дизајн на преклопување што ви овозм�

РАЗУМ Пренослива Преклопна Облека Решетка За Сушење Внатрешни Надворешни Крпи Чорапи Држач За Закачалки За Долна Облека Балкон
 • Обновено

РАЗУМ Пренослива Преклопна Облека Решетка За Сушење Внатрешни Надворешни Крпи Чорапи Држач За Закачалки За Долна Облека Балкон

DEN 440.00

Големина : 52 * 34.5 * 16см Материјал : метал + пластика Носивост : Максимум 5кг Поради различниот монитор и све�

Хомојојо 1пц Решетка За Сушење Преносна Закачалка За Решетки За Панталони Закачалки Од Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека
 • Обновено

Хомојојо 1пц Решетка За Сушење Преносна Закачалка За Решетки За Панталони Закачалки Од Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека

DEN 319.84

Облека за долна облека : Без разлика дали е сув мирен ден, или ветровит, нашите клипови ќе ги чуваат вашит

Неродеко Склопувачки Закачалки Преклопни Висечки Решетки Закачалка За Облека Монтирана На Ѕид Преклопна Решетка За Сушење Преку
 • Обновено

Неродеко Склопувачки Закачалки Преклопни Висечки Решетки Закачалка За Облека Монтирана На Ѕид Преклопна Решетка За Сушење Преку

DEN 2.33

РЕШЕТКАТА за ЗАКАЧАЛКИ за ОБЛЕКА Изработена Од алуминиум Со висока јачина, Закачалката за облека монти�

Контејнери за плакари За Организирање Домашна Решетка За Складирање Закачалки За Преклопување Балкон Вшмукување Ѕидна Закачалка
 • Обновено

Контејнери за плакари За Организирање Домашна Решетка За Складирање Закачалки За Преклопување Балкон Вшмукување Ѕидна Закачалка

DEN 103.20

100% Полиестер Увезени ЛЕСЕН За СКЛАДИРАЊЕ Производот Може Да се Преклопи Кога Не Се Користи, Заштедувај�