• Обновено
Меламин Ориентални Фо Тестенини Супа Сад, 36 Унца, Паун Дизајн, Во собата на 2

Меламин Ориентални Фо Тестенини Супа Сад, 36 Унца, Паун Дизајн, Во собата на 2

DEN 233.92
Во магацинот.

Залиха

Пауза И Отпорност на Гребење. Направено од 100% чист нетоксичен Меламин. За Комерцијална Употреба и Домашна употреба. 100% Бпа-Слободен Меламин цврста конструкција. Издржлив квалитет за секојдневна, повторна употреба дома или во движење. Нема лесно да се скрши или попуштат. Отпорен на топлина до 212 Степени Целзиусови. Отпорен на топлина до 212 Степени Целзиусови. Пауза И Отпорност на Гребење. Направено од 100% чист нетоксичен Меламин. За Комерцијална Употреба и Домашна употреба. 100% Бпа-Слободен Меламин цврста конструкција. Издржлив квалитет за секојдневна, повторна употреба дома или во движење. Нема лесно да се скрши или попуштат. Отпорен на топлина до 212 Степени Целзиусови. Отпорен на топлина до 212 Степени Целзиусови. Ова е одличен мал сад за супа во ориентален стил совршен за секоја кујна. Изработен е од 100% чист нетоксичен Меламин кој е безбеден за миење садови и многу издржлив.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Азџиоли француски Чинии За Супа Од Кромид Со Рачки, 20оз Супа Крокс Безбедна Рерна, Керамички Чинии За Сервирање За Салата Тестенини
  • Обновено

Азџиоли француски Чинии За Супа Од Кромид Со Рачки, 20оз Супа Крокс Безбедна Рерна, Керамички Чинии За Сервирање За Салата Тестенини

DEN 1.00

●Дизајн На Чинии За Супа● : француските чинии за супа од кромид имаат четири светли бои и четири слатки

садови 7 Инчи Креативен Нордиски Рамен Инстант Сад За Тестенини Керамички Сад За Салата Чинија Со Овошје Супа Од Јадење Шпагети
  • Обновено

садови 7 Инчи Креативен Нордиски Рамен Инстант Сад За Тестенини Керамички Сад За Салата Чинија Со Овошје Супа Од Јадење Шпагети

DEN 800.00

Материјал : порцелан Стил : Европски и Американски Занает : Ретро печка менување глазура Опсег на аплика�

Евант Керамички Чинии За Супа со Рачки и Капаци француски Чинии За Супа од Кромид со Лажици За Супа Порцеланска Супа За француска
  • Обновено

Евант Керамички Чинии За Супа со Рачки и Капаци француски Чинии За Супа од Кромид со Лажици За Супа Порцеланска Супа За француска

DEN 223.84

●Разновиден Сет За Чинии За Супа ● во пакувањето ќе добиете комплет француски сад за супа од кромид со �

Керамички Чинии Со Рамен,Јапонски Сад За Големи Керамички Тестенини Од 45 Унци Со Стапчиња За Јадење Лажица И Стапчиња За Јадење
  • Обновено

Керамички Чинии Со Рамен,Јапонски Сад За Големи Керамички Тестенини Од 45 Унци Со Стапчиња За Јадење Лажица И Стапчиња За Јадење

DEN 623.84

"Долг животен век : синобелите чинии се изработени од издржлив керамички материјал, со издржливост и без