• Обновено
Фокс Стартувај 349 стартувај француски Кромид Супа Сад со Капак, 4,75 х 7,75 х 4 инчи, Кафеава

Фокс Стартувај 349 стартувај француски Кромид Супа Сад со Капак, 4,75 х 7,75 х 4 инчи, Кафеава

DEN 201.44
Во магацинот.

Залиха

Во собата на 4. Секачите мерат прибл. 4 "до 5,75". Изграден од цврст нерѓосувачки челик. Забавни за Украсување дизајни со научна тема, вклучувајќи Атомски, Чаша, Епрувета и Дипломиран Цилиндар. Во собата на 6. Секачите мерат прибл. 1.625 "до 3.875". Изграден од цврст нерѓосувачки челик. Погодно опремен во корисен калај за складирање. Во собата на 5. Секачите мерат прибл. 3 "до 5". Изграден од цврст нерѓосувачки челик. Забавни за Украсување дизајни инспирирани од југозапад, вклучувајќи пердув, Стрела, Тепи, Цик-Цак и Кактус. Во собата на 6. Секачите мерат прибл. 1.5 "до 3.5". Изграден од цврст нерѓосувачки челик. Погодно опремен во корисен калај за складирање. 4.75 х 7.75 х 4 инчи. Прекрасна кафеава каменина конструкција. Оди директно од рерната до масата, идеална за сервирање многу супи. Држи 16-унци, има удобна рачка за лесно носење. Вклучува капак за одржување на топла супа во текот на целиот оброк. 4.75 х 7.75 х 4 инчи. Прекрасна кафеава каменина конструкција. Оди директно од рерната до масата, идеална за сервирање многу супи. Држи 16-унци, има удобна рачка за лесно носење. Вклучува капак за одржување на топла супа во текот на целиот оброк. Овој сад за супа во стилот на ресторанот може да оди директно од рерната до масата. Изработен од кафеава застаклена каменина, садот има валани раб за контрола на прелевање на стопено, печено сирење и удобна рачка за лесно носење. Одозгора ставете го вклучениот капак за да ја одржувате содржината топла во текот на оброкот. Идеален за сервирање на сите супи од кромид до супа, минестрон до зеленчук и многу повеќе. Исто така одлично за индивидуални порции вулгарно сирење, печено во рерна, чорба од говедско месо, пита од овчар, бисквит од морска храна и многу други печени јадења! Држи 10 унци, и печка и микробранова печка безбедно (до 500° Степени F). Препорачано миење раце. Загрејте се со чинија вкусна супа од француски кромид, прелиена со парче тост леб натоварен со стопено сирење во прекрасен сад за сервирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Азџиоли француски Чинии За Супа Од Кромид Со Рачки, 20оз Супа Крокс Безбедна Рерна, Керамички Чинии За Сервирање За Салата Тестенини
  • Обновено

Азџиоли француски Чинии За Супа Од Кромид Со Рачки, 20оз Супа Крокс Безбедна Рерна, Керамички Чинии За Сервирање За Салата Тестенини

DEN 1.00

●Дизајн На Чинии За Супа● : француските чинии за супа од кромид имаат четири светли бои и четири слатки

Керамички Чинии Со Рамен,Јапонски Сад За Големи Керамички Тестенини Од 45 Унци Со Стапчиња За Јадење Лажица И Стапчиња За Јадење
  • Обновено

Керамички Чинии Со Рамен,Јапонски Сад За Големи Керамички Тестенини Од 45 Унци Со Стапчиња За Јадење Лажица И Стапчиња За Јадење

DEN 623.84

"Долг животен век : синобелите чинии се изработени од издржлив керамички материјал, со издржливост и без

ДОИТОЛ Нерѓосувачки Челик Сад Со Капак Изолирани Голем Капацитет Парен Ориз Сад Супа Сад За Салата Тестенини Сосови Тестенини
  • Обновено

ДОИТОЛ Нерѓосувачки Челик Сад Со Капак Изолирани Голем Капацитет Парен Ориз Сад Супа Сад За Салата Тестенини Сосови Тестенини

DEN 431.84

Мешање Чинии Со Херметички Капаци, Нерѓосувачки Челик Гнездење Мешање Чинии Редење Дизајн, Одличен За М

Прибор За Јадење За домаќинство,Сад За Житни култури, чинии за супа 18 Парче Керамичка Црна Линија Кујна Прибор За Јадење Комплет
  • Обновено

Прибор За Јадење За домаќинство,Сад За Житни култури, чинии за супа 18 Парче Керамичка Црна Линија Кујна Прибор За Јадење Комплет

DEN 276.80

Овие чинии се многу лесни за чистење, можете да ги измиете со сапун и топла вода Здрав и издржлив порцела