• Обновено
Самоубиствени Џокеи #1б ВФ/НМ; Извор Точка стрип

Самоубиствени Џокеи 1б ВФ/НМ; Извор Точка стрип

DEN 111.84
Во магацинот.

Залиха

Напишано Од Рајленд Грант. Илустрирано Од Дејви Леон Дијас. Точка : Самоубиство Џокеи #1б Издавач : Извор Точка Покритие Уметник : Фабио Алвес Писател : Риленд Грант Уметник : Дави Леон Дијас Белешки : Корица Б Од Фабио Алвеш Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Основни карактеристики

Најдобри понуди