• Обновено
Омонс чадор штанд, чадор стојат метал ковано железо со 6 куки, мултифункционална корпа за чадори за чадор, 2 решетки за складирање/црно2

Омонс чадор штанд, чадор стојат метал ковано железо со 6 куки, мултифункционална корпа за чадори за чадор, 2 решетки за складирање/црно2

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓа, држачот на чадор ви нуди подобар избор за Stoumbrellas. Исклучителна шуплива шема : шуплив дизајн за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрзо и поефикасно сушење, чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. Multi-Purpose Storage Rack : Umbrella Rack Not Only for Umbrella Storage,It Can Also Be Used in a Variety of Ways for Multiple Uses,Used As a Decor for Organizing Your Umbrellas,Canes,Walk Sticks,Wrapping Paper,Swords,Baby Toys, Итн. Во влез или затворен дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Голем капацитет : 6 куки дизајнирани да висат преклопни чадори, долгите и кратки чадори се чуваат одделно, можат да сместат 8-10 долги и кратки чадори, голем капацитет заштедува простор. Заштеда на простор : Големина на производот : 29x57cm / 29x67cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задржи стабилно, не е лесно да се спушти. Стендот на чадорот ќе ве задоволи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓа, држачот на чадор ви нуди подобар избор за Stoumbrellas. Исклучителна шуплива шема : шуплив дизајн за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрзо и поефикасно сушење, чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. Multi-Purpose Storage Rack : Umbrella Rack Not Only for Umbrella Storage,It Can Also Be Used in a Variety of Ways for Multiple Uses,Used As a Decor for Organizing Your Umbrellas,Canes,Walk Sticks,Wrapping Paper,Swords,Baby Toys, Итн. Во влез или затворен дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Голем капацитет : 6 куки дизајнирани да висат преклопни чадори, долгите и кратки чадори се чуваат одделно, можат да сместат 8-10 долги и кратки чадори, голем капацитет заштедува простор. Заштеда на простор : Големина на производот : 29x57cm / 29x67cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задржи стабилно, не е лесно да се спушти. Стендот на чадорот ќе ве задоволи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Ве молиме, бидете сигурни да го купите производот, ќе бидете 100% задоволни, ако имате какви било прашања во врска со нас, испратете е -пошта, ние ќе ви одговориме во секое време, доколку не сте задоволни од производот, ние ќе го преиспитаме производот Или дајте целосна поврат на поврат, потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Зесус Рустпроф во затворен чадор стои Практичен држач за метал метал стои за долг и краток чадор за хотел-не'рѓосувачки челик/црно
  • Обновено

Зесус Рустпроф во затворен чадор стои Практичен држач за метал метал стои за долг и краток чадор за хотел-не'рѓосувачки челик/црно

DEN 419.20

Силна структура : Цврстиот материјал го натера чадорот да застане Силна, а површината обложена со печењ�

Тозиер правоаголен чадор чадор стојат зелено ковано железо, домашен хотел со голем капацитет може да складира долги и кратки
  • Обновено

Тозиер правоаголен чадор чадор стојат зелено ковано железо, домашен хотел со голем капацитет може да складира долги и кратки

DEN 1553.60

Metal Метал Метал : Металната рамка за чадори користи процес на боја на печење со висока температура, по ма�

Абуофан соземен чадор чадор кинески уметнички класичен чадор за танцување Антички чадор за свилена ткаенина чадор до дожд изобилно
  • Обновено

Абуофан соземен чадор чадор кинески уметнички класичен чадор за танцување Антички чадор за свилена ткаенина чадор до дожд изобилно

DEN 231.84

Печатено со шик и ретро обрасци, овие чадори во јапонски стил можат да ве направат да се истакнете...

Ygcbl Домаќинството Чадор за стопанство Чадор за чадори за ковано железо, приказ на чадор за чување барел за декорација на домашни
  • Обновено

Ygcbl Домаќинството Чадор за стопанство Чадор за чадори за ковано железо, приказ на чадор за чување барел за декорација на домашни

DEN 3.00

Модерно и модно опкружување : Уникатниот дизајн на шема и елегантно се многу привлечно Хуманизиран голе