• Обновено
Wxxgy чадор стоеше со гранка Screative ковано железо чадор буре со цврсти мермерни бази декоративни украси/злато+црно

Wxxgy чадор стоеше со гранка Screative ковано железо чадор буре со цврсти мермерни бази декоративни украси/злато+црно

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Големина : (Приближно) 32x55cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Овој штанд за чадори е опремен со лента за капење, што е многу погодно за корисниците да го користат. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. Материјал : Изработено од здрав метал и еколошки облога +мермер.Силички, цврст и стабилен, не е лесен за 'рѓа. Големина : (Приближно) 32x55cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Овој штанд за чадори е опремен со лента за капење, што е многу погодно за корисниците да го користат. Модерен дизајн : Тенок скенирање се става близу до влезниот wallид, простран простор на ensua. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. Материјал : Изработено од здрав метал и еколошки облога +мермер.Силички, цврст и стабилен, не е лесен за 'рѓа. Содржина на пакетот : 1x чадор штанд (не вклучувајќи чадор) едноставен модерен моден графички чадор. Не е само едноставна и модерна, туку и добро вентилирана за да се олесни сушењето на чадорот. Metal Reminder : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, благодарам за разбирањето. Ако ви требаат повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Застанува чадор на пафа, метал чадор штанд, држач за бесплатно стоење на чадорот, моден дизајн на цртани филмови за канцеларија
  • Обновено

Застанува чадор на пафа, метал чадор штанд, држач за бесплатно стоење на чадорот, моден дизајн на цртани филмови за канцеларија

DEN 584.00

Металниот држач за чадор е дизајн на шема, светла боја, водоотпорен и искривен Има елегантен и модерен д�

Ygcbl Домаќинството Чадор за стопанство Чадор за чадори за ковано железо, приказ на чадор за чување барел за декорација на домашни
  • Обновено

Ygcbl Домаќинството Чадор за стопанство Чадор за чадори за ковано железо, приказ на чадор за чување барел за декорација на домашни

DEN 3.00

Модерно и модно опкружување : Уникатниот дизајн на шема и елегантно се многу привлечно Хуманизиран голе

Kuyt чадор штанд решетката, чадор штанд хотел комерцијална, 21 дупки и 10 куки со универзални тркала за складирање чадор, одвојлив
  • Обновено

Kuyt чадор штанд решетката, чадор штанд хотел комерцијална, 21 дупки и 10 куки со универзални тркала за складирање чадор, одвојлив

DEN 3179.20

Големина : 65.8x36.6x57cm, ве молиме бидете сигурни да купите, погодни за хотели, трговски центри, деловни зград

Абуофан соземен чадор чадор кинески уметнички класичен чадор за танцување Антички чадор за свилена ткаенина чадор до дожд изобилно
  • Обновено

Абуофан соземен чадор чадор кинески уметнички класичен чадор за танцување Антички чадор за свилена ткаенина чадор до дожд изобилно

DEN 231.84

Печатено со шик и ретро обрасци, овие чадори во јапонски стил можат да ве направат да се истакнете...

Зесус чадор се залага за решетката за чадори за влез што може да одржи 12 чадори бесплатни држачи за стоење за хотелско хотелско
  • Обновено

Зесус чадор се залага за решетката за чадори за влез што може да одржи 12 чадори бесплатни држачи за стоење за хотелско хотелско

DEN 740.80

Mearu7.5x7.5x20in, што може да одржи 12 чадори Овој штанд за чадор за изработка на изјави е уметничко дело на свој�