• Обновено
3drose Сонцето зраци кои сјаат низ дрвјата - Телефонски прстени

3drose Сонцето зраци кои сјаат низ дрвјата - Телефонски прстени

DEN 199.84
Во магацинот.

Залиха

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Сонцето зраци кои сјаат низ дрвјата Телефонски прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сина рекална молекуларна структура квадратна мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка
  • Обновено

Сина рекална молекуларна структура квадратна мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка

DEN 1.00

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Лисен мобилен телефон штанд iner-алуминиумски метален телефон Стенд за биро целосно преклопна десктоп Телефонски држач за силиконски
  • Обновено

Лисен мобилен телефон штанд iner-алуминиумски метален телефон Стенд за биро целосно преклопна десктоп Телефонски држач за силиконски

DEN 3.00

Но, поради мобилниот штанд е целосно прилагодлив дизајн, неговата стабилност зависи и од формата што ја

Олуит мобилен телефон ладилник, телефонски радијатор за играње игри гледајќи видеа, компатибилен за универзален паметен телефон
  • Обновено

Олуит мобилен телефон ладилник, телефонски радијатор за играње игри гледајќи видеа, компатибилен за универзален паметен телефон

DEN 1564.80

Долготрајниот век на траење на батеријата, трчање басвентилаторот за ладење на паметни телефони PickMe е о

Држач за таблети за таблети на Ванлијан, Универзален преносен метален штанд за десктоп, преклопен за паметни телефони и таблети
  • Обновено

Држач за таблети за таблети на Ванлијан, Универзален преносен метален штанд за десктоп, преклопен за паметни телефони и таблети

DEN 175.84

[Прилагодливи со повеќе агол] Различни агли на гледање можат да се прилагодат, овозможувајќи ви целосно