• Обновено
Симбол на тастатурата Ctrl Z квадратни мобилни телефони прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка

Симбол на тастатурата Ctrl Z квадратни мобилни телефони прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка

DEN 1020.80
Во магацинот.

Залиха

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см. Класификација : Носител на телефон. Функција : Удобна, безбедна големина на сликата : 2,8 x 2,8 см. Класификација : Носител на телефон. Карактеристики : Удобно, безбедно и безбедно зафат. Прстенот може да се примени и отстрани во секое време. Количина на пакет : 1 x држач за телефон. Големина : Големина : 3 x 6cmimage Големина : 2,8 x 2,8cmclassification : држач на телефон : удобен, безбеден и безбеден зафат.swivels180 степени. Прстенот може да се примени и да се отстрани во секое време. Количина на пакувања : 1 x сопственик на телефони на телефони : Заграда, тастатура, држач за телефони, симбол, телефонски додатоци ,, телефонски штанд, Ctrl Z, држач за прстен, телефон Ring Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Водоотпорен држач за водоотпорен туш за туширање 180 ° ротација, wallиден монтиран телефон за туширање за кујна за када за туширање,
  • Обновено

Водоотпорен држач за водоотпорен туш за туширање 180 ° ротација, wallиден монтиран телефон за туширање за кујна за када за туширање,

DEN 1.67

Не е лесно да се олупи, отпорен на компресија Метод на инсталација : Исчистете го wallидот што треба да се з

Држач за таблети за таблети на Ванлијан, Универзален преносен метален штанд за десктоп, преклопен за паметни телефони и таблети
  • Обновено

Држач за таблети за таблети на Ванлијан, Универзален преносен метален штанд за десктоп, преклопен за паметни телефони и таблети

DEN 175.84

[Прилагодливи со повеќе агол] Различни агли на гледање можат да се прилагодат, овозможувајќи ви целосно