• Обновено
Vksg телефонски чадор за вшмукување на чадорот - Универзален прилагодлив свинче телефонски штанд Сонце, покривање на сончевата сенка, сончев штит со вшмукување чаша

Vksg телефонски чадор за вшмукување на чадорот - Универзален прилагодлив свинче телефонски штанд Сонце, покривање на сончевата

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

Симпатична чадор за телефон : Симпатична! Уникатен дизајн! Може да се користи како држач за мобилни телефони дома, исто така може да се користи како отворено сонце и штит за лесен мобилен телефон, ќе добиете многу комплименти, многу привлечни. Издржлив материјал : Направено од еколошки силиконски и пластика, тој е здрав и издржлив, со подлога што не е лизгање на дното за да го задржи држачот на телефонот стабилен. Вие сте добредојдени да ги споредите нашите производи со другите производи. Имаме целосна доверба во нашите производи. Компактен и преносен : Лесен за преклоп, мал и лесен, лесен за носење во џеб или мала торба. Силен држач за мобилни телефони за вшмукување : Силен капацитет за адсорпција, може да се користи во различни средини и различни прилики. Едноставно и практично : држачот на телефонот за вшмукување на чашата одговара на скоро секој паметен телефон, сите паметни телефони на i Phone и Samsung, повеќето телефонски случаи и некои помали таблети, дури и оние со текстура. Неговиот компактен дизајн и мала тежина го прават совршен придружник за патувања. Одличен креативен подарок : Тоа е чадор за телефон кој е исто така погоден за секого. Како подарок, може да донесе многу забава и изненадувања на вашите пријатели, старешини или деца во секојдневна употреба. Држач за мобилни телефони мал чадор. Држач за мобилни телефони мал чадор. Симпатична чадор за телефон : Симпатична! Уникатен дизајн! Може да се користи како држач за мобилни телефони дома, исто така може да се користи како отворено сонце и штит за лесен мобилен телефон, ќе добиете многу комплименти, многу привлечни. Издржлив материјал : Направено од еколошки силиконски и пластика, тој е здрав и издржлив, со подлога што не е лизгање на дното за да го задржи држачот на телефонот стабилен. Вие сте добредојдени да ги споредите нашите производи со другите производи. Имаме целосна доверба во нашите производи. Компактен и преносен : Лесен за преклоп, мал и лесен, лесен за носење во џеб или мала торба. Силен држач за мобилни телефони за вшмукување : Силен капацитет за адсорпција, може да се користи во различни средини и различни прилики. Едноставно и практично : држачот на телефонот за вшмукување на чашата одговара на скоро секој паметен телефон, сите паметни телефони на i Phone и Samsung, повеќето телефонски случаи и некои помали таблети, дури и оние со текстура. Неговиот компактен дизајн и мала тежина го прават совршен придружник за патувања. Одличен креативен подарок : Тоа е чадор за телефон кој е исто така погоден за секого. Како подарок, може да донесе многу забава и изненадувања на вашите пријатели, старешини или деца во секојдневна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мијаоџи сликање акварел Мачка Сити автобус плоштад мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка
  • Обновено

Мијаоџи сликање акварел Мачка Сити автобус плоштад мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка

DEN 159.84

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Лисен мобилен телефон штанд iner-алуминиумски метален телефон Стенд за биро целосно преклопна десктоп Телефонски држач за силиконски
  • Обновено

Лисен мобилен телефон штанд iner-алуминиумски метален телефон Стенд за биро целосно преклопна десктоп Телефонски држач за силиконски

DEN 3.00

Но, поради мобилниот штанд е целосно прилагодлив дизајн, неговата стабилност зависи и од формата што ја

Пинк -камелеон и цвеќиња на мобилниот телефон стојат преклопни таблети за прилагодување на десктоп додатоци за работна површина
  • Обновено

Пинк -камелеон и цвеќиња на мобилниот телефон стојат преклопни таблети за прилагодување на десктоп додатоци за работна површина

DEN 303.84

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

Водоотпорен држач за водоотпорен туш за туширање 180 ° ротација, wallиден монтиран телефон за туширање за кујна за када за туширање,
  • Обновено

Водоотпорен држач за водоотпорен туш за туширање 180 ° ротација, wallиден монтиран телефон за туширање за кујна за када за туширање,

DEN 1.67

Не е лесно да се олупи, отпорен на компресија Метод на инсталација : Исчистете го wallидот што треба да се з