• Обновено
Келвин Клајн Машки Стандарден Ув Заштитен Багажник За Брзо Суво Пливање

Келвин Клајн Машки Стандарден Ув Заштитен Багажник За Брзо Суво Пливање

DEN 399.84
Во магацинот.

Залиха

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Карактеристики : Прилагодлива вратоврска за половината со врвка за посакуваното вклопување, нега на кожата со УВ заштита, лесен материјал, брзо сушење, два надворешни џебови на страна, мека мрежеста постава и елегантна ткаенина за пливање. Прилика : Погоден За на плажа, сурфање, пливање, трчање, одбојка на плажа, дома итн., оваа табла На Келвин Клајн е најдобриот избор за секоја сезона. Овој багажник за пливање на келвин клајн е лесен брз сув одбојка за заштита ОД УВ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мамагични мангс пливање стебла со лагер за компресија кратко истегнување костум за капење Брзи суви мажи за пливање стебла машка
  • Обновено

Мамагични мангс пливање стебла со лагер за компресија кратко истегнување костум за капење Брзи суви мажи за пливање стебла машка

DEN 431.84

90% полиестер, 10% спандекс Полиестерска обвивка Влечење, еластично, патент, затворање на патенти 【Слики з