• Обновено
Случај за Samsung Galaxy Tab A8 Case 10.5 инчи 2021 за Galaxy Tab A8 10.5 инчи случај за деца случај со тешки шок-изолирани солиден заштитен случај w Вграден штанд

Случај за Samsung Galaxy Tab A8 Case 10.5 инчи 2021 за Galaxy Tab A8 10.5 инчи случај за деца случај со тешки шок-изолирани

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

【Компатибилни модели】 Шокно -отпорен случај специјално дизајниран за Samsung Galaxy Tab A8 10,5 инчи 2021 (SM X200/X205/X207). Ве молиме двојно потврдете го моделот на таблет пред купувањето. Одете во "Settings"> "За"> "Број на модел", ќе го видите бројот на моделот. Не работи за сите други модели на таблети. Известување 【3 слој мултифункционален случај】 Овој случај за Samsung Galaxy Tab A8 10,5 инчи 2021 (SM-X200/X205/X207) Таблета е изработена од траен тврд компјутер+силикон, 3-слој структура за заштита на телото, обезбеди совршена заштита и Анти-шкарач. Мекиот силиконски материјал обезбедува амортизирање за паѓање и во голема мерка ја апсорбира силата на влијанието. 【Скриен кик-столб】 Овој отпорен на шок за случајот со таблети Samsung има вграден цврст удар, можете да се прилагодите за оптимални позиции за гледање и пишување врз основа на вашите потреби. Агли на пишување и гледање. Погодно за проучување, игри, гледање видео, итн. Надвор, давајќи му на вашата плоча подолг животен век. Service Услуга по продажбата】 Ако ви треба помош или има нешто лошо во случаите, ве молиме да ни пишувате. Ние ќе следиме со вас во рок од 24 часа. Компатибилни модели : За Samsung Galaxy Tab A8 10.5 инчи Модели на кутии : SM X200/X205/X207 Карактеристики на производот : 1.Sturdy и се чувствува добро на допир. ТЕКСЕКТУРАНА ГУБЕЛНА ПОВЕЕ Заштитете таблети од лизгање, гребнатини и отпечатоци. 2. Тоа е исто така убав и практичен подарок за деца, девојче, момче, вашите пријатели. 3. Известена граница околу екранот, без вграден заштитник на екранот. 4. Лесно за инсталирање и расклопување. 5. Опсежностите за моќност, ушите, камерата итн. Сите се прецизни позиционирани без опструкција. Покривка за давање на вашата плоча подолг животен век. 6. Изградениот удар е добро поддржан, може да се склопи, нема да заземе простор. Материјал : 3 слој силна таблета за заштита. Белешка : Ако имате какви било прашања од нашиот случај, слободно контактирајте не во кое било време. Сигурно дека целото прашање може да се реши правилно. Што има во пакетот : 1xdropproof Case.

Основни карактеристики

Најдобри понуди