• Обновено
Дизајните На главни Куќишта Официјално Ја Лиценцираа Матрицата Повторно Вчитана Нео 2 Клучна Уметничка Кожна Книга Капак На Паричник Компатибилен Со Apple iPad Pro 12.9 2020

Дизајните На главни Куќишта Официјално Ја Лиценцираа Матрицата Повторно Вчитана Нео 2 Клучна Уметничка Кожна Книга Капак На

DEN 607.20
Во магацинот.

Залиха

Дизајнот На Куќиштето На главата Официјално Го Лиценцираше производот Повторно Вчитан Во Матрицата. Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. Придружете се на бунтот против Машинската Армија! Нео, Троица И Морфеј се враќаат Во Матрицата за да се борат против репресијата и експлоатацијата! Облечете го вашиот уред со вашиот омилен научно-фантастичен акционен филм, Матрицата Повторно Вчитана! Од неверојатно дизајнирана уметност до карактерни портрети, ве покриваме со најширок спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирани матрицата Повторно Вчитани случаи на пазарот. Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценциран матрица Претоварена мека кожа паричник стил случај е рачно изработени да бидат стилски и функционални. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина. И кога ќе дојде време да се опуштите можете да го поставите вашиот мобилен уред на претпочитаниот агол на гледање со неговиот прилагодлив аголен механизам за да гледате видеа, да проверувате вести или да одите социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред. Брзо За Инсталирање. Дизајн на телото со едно парче се заклучува во заштитата при едноставно прилепување. Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се пресоблечете во вашата омилена Маица! Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран матрикс Вчитани производ Рачно Изработени кожа изградба Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА Или Кредитни картички мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови систем За Магнетно затворање Целосен пристап до сите порти и звучници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди