• Обновено
G5015M12D1+6 5cm 5015 12V 0.200 4-Жица PWM Брзина Регулација Ладење Вентилатор

G5015M12D1+6 5cm 5015 12V 0.200 4-Жица PWM Брзина Регулација Ладење Вентилатор

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Модел : Г5015М12Д1+6. Напон : 12в. Струја : 0.200 А. Големина : 50*50*15мм/1.9*1.9*0.5 инч. Услуга по продажбата : навивачите се тестираат за нормално функционирање пред породувањето, а навивачите се сосема нови. Ако наидете на какви било проблеми со вентилаторот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да ги решите сите проблеми. Модел : G5015 M12 D1+6 Големина : 50 X50 X15 MM Напон : 12v Струја : 0.200 А Моќност : 2.4 w Брзина : 1500-6500 RPM волумен На Воздух : 13.3-34 CFM Бучава : 18 DB (А).

Основни карактеристики

Најдобри понуди