• Обновено
Канон 5Д МАРК IV Dslr Камера Со Canon EF 24-70mm f/4L Е USM Леќа, Помошни Панорамски И Телефото Леќи, 32gb Меморија + Пакет Додатоци

Канон 5Д МАРК IV Dslr Камера Со Canon EF 24-70mm f/4L Е USM Леќа, Помошни Панорамски И Телефото Леќи, 32gb Меморија + Пакет

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Вклучува 1-Годишна Гаранција За Продавачот. Canon EOS Rebel 5d Mark IV Dslr Камера со 30,4 ПРАТЕНИК Cmos Сензор СО Целосна Рамка-DIGIC 6+ Процесор за Слика - 3,2" 1,62 m-ТОЧКА ЕКРАН На Допир ЛЦД Монитор - Dci 4k Видео на 30 fps; 8,8 ПРАТЕНИК Сѐ уште Зграби - Вграден GPS И Wi-fi со NFC. Canon EF 24-70mm f/4 L Е USM Објектив со Ef Mount L-Серија Објектив - Опсег На Отворот : f/4.0-22 - Два УД и Два Супер УД Елементи На Објективот - Двојни Асферични Елементи На Објективот-Хибридна Стабилизација на Сликата (ИС). Во Кутијата : Lp-E6 N Литиум-Јонски Батерии (7.2 V, 1865m Ah) - Lc-E6 Полнач ЗА Lp-E6 Батерија Пакет-Eyecup На Пр-Rf-3 Тело Капа За Canon Eos Камери-IFC - 150 U II USB 3.0 Интерфејс Кабел За DSLRs. Во Пакетот : Ultimaxx Автоматски Блиц СО LED Видео Светло - Sandisk 32gb Sdhc Класа 10 Мемориска Картичка - Командант USB Мемориска Картичка Читач - Командант УВ Филтер - 2.2 x Телефото Објектив - 0.43 x Широкоаголник Објектив - Командант Лале Леќа Хауба - Командант Камера Далечински Управувач - Флексибилен Пајак Статив - Ранец За Камера - Командант Рака Зафат Ремен - Командант Чистење Пенкало - командант Прашина Вентилатор - 5pc Командант Стартер Чистење КОМПЛЕТ. Овој Пакет На Канонски Камери Вклучува : Canon EOS 5 D Mark IV Дигитална SLR Камера Canon ef 24-70mm f/4 L Е USM Леќа Ultimaxx Автоматски Блиц СО LED Видео Светлина Sandisk 32gb Sdhc Класа 10 Мемориска Картичка Командант USB Мемориска Картичка Читач 2.2 x Телефото Објектив 0.43 x Широкоаголник Објектив Командант Лале Леќа Командант УВ Филтер Командант Камера Далечински Управувач контрола ФЛЕКСИБИЛЕН ПАЈАК СТАТИВ КАМЕРА РАНЕЦ КОМАНДАНТ Рака ЗАФАТ ЗА РАКА КОМАНДАНТ Чистење ПЕНКАЛО КОМАНДАНТ прашина вентилатор 5pc командант СТАРТЕР КОМПЛЕТ Со Чистење Крпа, Мал Статив, 2 ЗАШТИТНИЦИ На Екранот, Мемориска Картичка Паричник, 5 ПУПКИ, Леќа Капа Чувар Сите Стандардни Канон Додатоци 1-годишна Гаранција Продавачот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди