• Обновено
Чистачи на Doitool пластични двострани прозорец чистач магнетно средство за чистење на двојно еднострано стакло бришач прилагодлива магнетна прозорец за миење садов

Чистачи на Doitool пластични двострани прозорец чистач магнетно средство за чистење на двојно еднострано стакло бришач прилагодлива

DEN 585.60
Во магацинот.

Залиха

За користениот премија за врвен материјал и убав процес на производство, овој дво-страничен бришач би бил многу издржлив за долго време на употреба. Побрз и поефикасен прозорец за чистење, добивајќи двојно резултат со само половина од напорите. Овој бришач на прозорецот има магнети. Можете лесно да го избришете прозорецот внатре и надвор истовремено. Користењето на врвен материјал нуди далеку поголема издржливост и никогаш не ја оштетува стаклената површина. Материјалот за бришење е и ќе ве исчисти стакло без многу напор да се вложите. За користениот премија за врвен материјал и убав процес на производство, овој дво-страничен бришач би бил многу издржлив за долго време на употреба. Побрз и поефикасен прозорец за чистење, добивајќи двојно резултат со само половина од напорите. Овој бришач на прозорецот има магнети. Можете лесно да го избришете прозорецот внатре и надвор истовремено. Користењето на врвен материјал нуди далеку поголема издржливост и никогаш не ја оштетува стаклената површина. Материјалот за бришење е и ќе ве исчисти стакло без многу напор да се вложите. Опис Пластика за чистење на двојно еднострано средство за чистење на прозорец Магнетна прозорец со двојно еднострано стакло бришач прилагодлив магнетски прозорец за миење садови Две еднострани прозорец чистач алатка Каки карактеристики- боја : каки;- материјал : пластика;- големина : 15. 50x13. 50x7. 00cm/ 6. 09x5. 31x2. 75in;- Овој бришач на прозорецот има магнети. Можете лесно да го избришете вашиот прозорец внатре и надвор истовремено;- со помош на врвен материјал нуди далеку поголема издржливост и никогаш не ја оштетува стаклената површина;- Големина : 15. 5x13. 5см; Пакет, вклучувајќи чистење на прозорецот 1 x.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Интензивна индустрија за студенти Интензивна був гледајќи со скриена дрвена wallидна уметност, дизајн на работилница на Алпенглоу
  • Обновено

Интензивна индустрија за студенти Интензивна був гледајќи со скриена дрвена wallидна уметност, дизајн на работилница на Алпенглоу

DEN 353.28

Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер За

关公 画像 武财 神 挂画 关羽 人物画 中式 客厅 装饰 画 丝绸 画定制 画定制 guan guan gong портрет wu caishen виси сликарство гвана ју фигура слика кинеска дневна
  • Обновено

关公 画像 武财 神 挂画 关羽 人物画 中式 客厅 装饰 画 丝绸 画定制 画定制 guan guan gong портрет wu caishen виси сликарство гвана ју фигура слика кинеска дневна

DEN 1350.40

关公 画像 武财 神 挂画 关羽 人物画 中式 客厅 装饰 画 卷轴 画定制 画定制 guan guan gong портрет wu caishen виси сликарство гвана ју ф

Рачно изработено големо апстрактно масло за сликање на масло, цветања на бохо пејзаж акрилик оригинално текстурирано уметничко
  • Обновено

Рачно изработено големо апстрактно масло за сликање на масло, цветања на бохо пејзаж акрилик оригинално текстурирано уметничко

DEN 1120.00

Дали е ова рачно насликано или печатено на платно? Сите наши слики се 100% рачно насликани од нашите уметн�

Liruxun розово сиво платно Декоративна слика Апстрактна голема големина рачно насликано масло сликарство за канцелариски дневна
  • Обновено

Liruxun розово сиво платно Декоративна слика Апстрактна голема големина рачно насликано масло сликарство за канцелариски дневна

DEN 1105.60

Сликарство на масло што го рефлектира стилот и вкусот на домот Мешаниот материјал од памук и постелнина