• Обновено
Корица за потпирачи за софа, капаци за истегнување фотелја, заштитен мебел против мебел за мебел за софа за софа за лежење на каучи, комплет од 2

Корица за потпирачи за софа, капаци за истегнување фотелја, заштитен мебел против мебел за мебел за софа за софа за лежење на

DEN 190.24
Во магацинот.

Залиха

Функција : Да имате пар на потпирачот за рака не само што ги штити вашите потпирачи за рака од дамки, туку и на вашите потпирачи за рака им дава одличен изглед ако вашите потпирачи за рака изгледаат малку скршени или не толку нови. Вие сте софа што се користи само на дел од потпирачите за рака, само треба да добиете пар потпирачи за рака за да заштедите пари за набавка на нов тросед. Одличен материјал за истегнување : капаците на потпирачот за рака се направени од 90% пичка кожа, која е издржлива, удобна и истегната. Тоа веќе не е едноставна покривка, туку дел од потпирачот за рака на софата. Висок квалитет : вештачка ткаенина со висококвалитетна PU со силна еластичност и водоотпорна, подобро да ја заштитите вашата тросед. Едноставен дизајн : Затегнати материјали одговараат на најмногу кауч, лежерка и стол. Погледнете ја големината на производот пред купувањето. Големина и боја : Должина : 45.72-53.34cm/18-21 Inch. Ширина : 16.51-20.32cm/6.5-8inch. Висина : 20.32-27.94cm/8-11inch, сет од 2 во еден пакет. Неколку класични бои, едноставен дизајн, можат добро да се интегрираат во различни стилови на декорација на домови. Функција : Да имате пар на потпирачот за рака не само што ги штити вашите потпирачи за рака од дамки, туку и на вашите потпирачи за рака им дава одличен изглед ако вашите потпирачи за рака изгледаат малку скршени или не толку нови. Вие сте софа што се користи само на дел од потпирачите за рака, само треба да добиете пар потпирачи за рака за да заштедите пари за набавка на нов тросед. Одличен материјал за истегнување : капаците на потпирачот за рака се направени од 90% пичка кожа, која е издржлива, удобна и истегната. Тоа веќе не е едноставна покривка, туку дел од потпирачот за рака на софата. Висок квалитет : вештачка ткаенина со висококвалитетна PU со силна еластичност и водоотпорна, подобро да ја заштитите вашата тросед. Едноставен дизајн : Затегнати материјали одговараат на најмногу кауч, лежерка и стол. Погледнете ја големината на производот пред купувањето. Големина и боја : Должина : 45.72-53.34cm/18-21 Inch. Ширина : 16.51-20.32cm/6.5-8inch. Висина : 20.32-27.94cm/8-11inch, сет од 2 во еден пакет. Неколку класични бои, едноставен дизајн, можат добро да се интегрираат во различни стилови на декорација на домови. Опис : Карактеристики : Дизајн на задебелена и еластичност, таа ќе ја заштити вашата рака на софата од време на абење и нечистотија и толку издржливо. Едноставен за употреба, професионален и многу практичен. Преносен, лесен за носење и удобен за место. Јасна текстура и исклучителна изработка. Спецификација : Име на производот : Модел за покривање на потпирачот за софа : C36174 Боја : сива/кафе/црн материјал : PU смола, спандекс, големина на полиестер : Должина : 45.72-53.34cm/18-21inch Ширина : 16.51-20.32cm/6.5-8inch Висина : Висина : Висина : Висина : Висина : 20.32-27.94cm/8-11inch Пакетот вклучува : 2 x софа за потпирачи за потпирачи за рака Забелешка : 1. Поради разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. 2. Ве молиме, оставете разлики од 1-2 см поради рачното мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди