• Обновено
Диспензерот за сапун од asonидарски тегла - не'рѓосувачки челик - доказ за 'рѓа! со производи од џармазинг. Капа и пумпа со цевка за сите редовни тегли со уста.

Диспензерот за сапун од asonидарски тегла - не'рѓосувачки челик - доказ за 'рѓа! со производи од џармазинг. Капа и пумпа со

DEN 207.20
Во магацинот.

Залиха

Вклучува една пумпа за сапун со капак од не'рѓосувачки челик - лесно склопување!. Не е вклучена тегла - одговара на секоја редовна уста ака мала тегла за конзервирање на уста. 304 компоненти од не'рѓосувачки челик спречуваат 'рѓа и корозија! Подебел мерач од производите на конкурент. Вклучува пластична цевка што може да се намали до големина за да одговара на тегли за пит и квартови. Работи одлично со течен сапун, лосион и многу повеќе. Вклучува една пумпа за сапун со капак од не'рѓосувачки челик - лесно склопување!. Не е вклучена тегла - одговара на секоја редовна уста ака мала тегла за конзервирање на уста. 304 компоненти од не'рѓосувачки челик спречуваат 'рѓа и корозија! Подебел мерач од производите на конкурент. Вклучува пластична цевка што може да се намали до големина за да одговара на тегли за пит и квартови. Работи одлично со течен сапун, лосион и многу повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце