• Обновено
TFCFL Wallид монтиран Крафт хартија диспензерот и секачот 24 Крафт хартија секач со бела хартија за кафе, детска соба, ресторан, студија, канцеларија

TFCFL Wallид монтиран Крафт хартија диспензерот и секачот 24 Крафт хартија секач со бела хартија за кафе, детска соба, ресторан,

DEN 590.40
Во магацинот.

Залиха

【Премиум материјал】 Секачот за ролна хартија е изработен од висококвалитетна табла за јаглероден челик и густина, што е здрав и има долг животен век. Тоа е анти-облека, отпорна на 'рѓа. 【Широка апликација】 Овој секач за ролни за хартија е погоден за кафулиња, продавници за облека, детски соби, ресторани, дневни соби, студија и друго место. Децата можат слободно да цртаат на овој труд. Идеално е за организирање белешки, списоци што треба да се прават, идеи за бура и многу повеќе. 【Прекрасен подарок】 Секачот за ролна хартија е креативен, модерен и погоден во кој било амбиент. Тоа е практичен и стилски подарок за вашето семејство, деца, колеги, пријатели, итн., Бидејќи не е само корисен, туку и одлична декорација. 【Заштеда на простор】 Овој секач за ролни за хартија може да се обеси на wallидот што е многу заштеда на простор. И таблата со густина одозгора може да се користи како простор за складирање на растенија, четки, бои, итн., Ослободување повеќе простор во вашата соба. 【Лесен за употреба и чистење】 Овој диспензерот за хартија Kraft доаѓа со секач за шипки. Можете да ја користите за да ја поправите хартијата и да ја исечете хартијата, што е многу погодно и лесно. Лесно е да се исчисти, треба само да го избришете со крпа, а потоа ќе заблеска како сосема ново. Спецификација : Стил : Креативен, модерен материјал : јаглероден челик, табла за густина, боја на хартија : црна, природна, бела монтажа Тип : Процес на монтирање на wallидови : Големина на производот за печење : 70*18*17см/27.6*7*6,7in Големина на пакетот : Големина на пакетот : Големина на пакетот : Големина на пакетот : 75* 20* 24cm/29,5* 7.87* 9.45in Нето тежина : 7,6 кг/16.76lbs Бруто тежина : 8kg/17.64lbs Пакет Вклучен : 2* Загради 1* табла за густина 1* секач за шипка 1* Тркалезна вратило 1 ролна* Бела хартија 1 пакет* Завртки Белешки : Ве молиме, оставете мала разлика во бојата предизвикана од светлината за снимање и грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Инсталација : 1. Инсталирајте ја држачот на таблата. 2. Ставете ја држачот на wallидот на соодветна положба, држете ја на ниво и обележете ја локацијата на дупките за монтирање на wallидот со молив. 3. Дупчете дупки на обележаната позиција. Длабочината на дупките треба да биде поголема од должината на гумените приклучоци. 4. Користете чекан за да го разбиете гумениот приклучок во дупката и израмнете со идот. 5. Користете завртки низ дупките за држачите и поправете ги на идот и инсталирајте ја железната лента на ист начин. 6. Ставете ја тркалезната вратило низ белата хартија, ставете ја ролна на заградата преку секачот на шипката и завршете ја инсталацијата. Детали : Мултифункционална горната табла : Горната табла не само што може да се користи како простор за складирање за да постави растенија, четки, бои, итн., Туку има и функција да биде проповед во прав, што е многу удобно и чисто за употреба. Процес на боја на печење : Секачот за ролна хартија е боја на печење што може да спречи 'рѓосање и да го продолжи животниот век на услугата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�