• Обновено
Завртка 10 парчиња 6,5 мм 6-32-М3 Компјутер Златна Матична Плоча Столб+Сребрени Завртки + Црвени Подлошки На Големо

Завртка 10 парчиња 6,5 мм 6-32-М3 Компјутер Златна Матична Плоча Столб+Сребрени Завртки + Црвени Подлошки На Големо

DEN 1289.60
Во магацинот.

Залиха

Пакетот Вклучува : 12x Завртка 12x Матична Плоча Столб 12x Мијалник Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. |. Самостојни материјали : Електрични. Стил на возење : Никој. Стил на глава : Тркалезна. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Спецификации : сосема нова боја : Столб На Матичната Плоча : Златна Завртка : Машина За Перење : Црвена Големина(прибл.) : Подигач на матичната плоча : 10ммскрип : 10мммм : 7мм (надворешен дијаметар), 3мм (во дијаметар)Јаглероден Челик Со Висок Степен, Издржлив и Корисенпогоден за Сите Видови Вентилатори на Куќиштето со Дупка За Завртки од 6,5 мм, Подигач На Матичната Плоча М3, Со Мијалник, Го Прават Постабилен.Пакетот вклучува : 12x Screw12x Матична Плоча Riser12x Mashernote : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Специфики на предметот : самостојни материјали : стил На Електричен Погон : Стил Без Глава : Тркалезен Материјал : Пакет Од Нерѓосувачки Челик : под 50 парчиња број на модел : тип На Завртка За Подигање На Матичната Плоча : Црна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �