• Обновено
Ashees ѓердан од урн со инка комплет шупливо срце кремирање урн приврзок ѓердан за мажи жени мама тато

Ashees ѓердан од урн со инка комплет шупливо срце кремирање урн приврзок ѓердан за мажи жени мама тато

DEN 175.84
Во магацинот.

Залиха

【Совршен комеморативен подарок】 Зачувувањето на пепелта може да одржи мала количина пепел на вашите најблиски и миленичиња за да можете да ги чувате спомените во вашето срце, тој е погоден за одличен подарок за пријатели, loversубовници или семејство на родендени, Денот на вineубените, годишнини и други празници. 【Дизајн-приврзокот за кремирање има облик на капка вода во форма на срце со шуплив центар што може да се искористи за складирање на пепел, парфем и е толку креативен и уникатен што ако не му кажете на никого што има внатре, изгледа како кој било друг обичен приврзок. 【Пакет】 Getе добиете приврзок за кремирање, ланец и комплет за инка, кои се лесни за употреба, лесни за одврзување, водоотпорни и запечатени и можат ефикасно да спречат да се наполни содржината. 【Висок квалитет】 Висок степен од не'рѓосувачки челик го прави накитот за кремирање на пепелта доволно добар за да биде издржлив, хипоалергичен, во боја и може да трае сè додека вашата убов. 【Апликација】 ѓерданот за приврзок за кремирање е совршен за секојдневно носење и може да се користи за да им помогне на луѓето секогаш да се сеќаваат на губење на домашно милениче или сакана, држејќи ги близу до вашето срце и ви донесуваат утеха. 【Совршен комеморативен подарок】 Зачувувањето на пепелта може да одржи мала количина пепел на вашите најблиски и миленичиња за да можете да ги чувате спомените во вашето срце, тој е погоден за одличен подарок за пријатели, loversубовници или семејство на родендени, Денот на вineубените, годишнини и други празници. 【Дизајн-приврзокот за кремирање има облик на капка вода во форма на срце со шуплив центар што може да се искористи за складирање на пепел, парфем и е толку креативен и уникатен што ако не му кажете на никого што има внатре, изгледа како кој било друг обичен приврзок. 【Пакет】 Getе добиете приврзок за кремирање, ланец и комплет за инка, кои се лесни за употреба, лесни за одврзување, водоотпорни и запечатени и можат ефикасно да спречат да се наполни содржината. 【Висок квалитет】 Висок степен од не'рѓосувачки челик го прави накитот за кремирање на пепелта доволно добар за да биде издржлив, хипоалергичен, во боја и може да трае сè додека вашата убов. 【Апликација】 ѓерданот за приврзок за кремирање е совршен за секојдневно носење и може да се користи за да им помогне на луѓето секогаш да се сеќаваат на губење на домашно милениче или сакана, држејќи ги близу до вашето срце и ви донесуваат утеха. Пепел го чува ѓердан од урн со инка комплет шупливо срце кремирање урн приврзок ѓердан за мажи жени мама тато.

Основни карактеристики

Најдобри понуди