• Обновено
Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички Јасни Држачи За Налепници Мулти Џеб

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84
Во магацинот.

Залиха

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве молиме излупете ги филмовите пред да ги користите; ако откриете дека акрилните празни места имаат гребнатини откако ќе ги примите, проверете дали заштитниот филм од двете страни е откинат. Специфична Големина : дисплејот на организаторот со ротирачки џеб 18 има дијаметар на дното од околу 9,8 инчи/ 25 см и висина од околу 8,3 инчи/ 21 см, со големина на еден оддел од околу 3,8 х 0,98 х 1,18 инчи/ 9,6 х 2,5 х 3 см, со доволно повеќе џебови за да се задоволи вашата секојдневна употреба. Сигурен Акрилен Материјал : јасен долен држач во стилот на акрилно вртење е изработен од квалитетен акрилен материјал, силен и безбеден, не е лесен за кршење или избледување и може да ви обезбеди долгорочна услуга. Лесен за инсталирање : ќе добиете јасен акрилен мулти слот за предење, кој содржи голем долен диск и мал диск, како и 18 кутии за држачи за единечни картички; има прирачник за инсталација, а дното на големите и малите дискови има слот за картички, лесен за инсталирање и употреба. Широк Спектар На Примена : можете да го користите нашиот држач за акрилни визит-картички во различни прилики, како што се мелење, училница, канцеларија, библиотека итн., за чување на вашите картички, документи, визит-картички, фотографии, разгледници, брошури и други. Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве молиме излупете ги филмовите пред да ги користите; ако откриете дека акрилните празни места имаат гребнатини откако ќе ги примите, проверете дали заштитниот филм од двете страни е откинат. Специфична Големина : дисплејот на организаторот со ротирачки џеб 18 има дијаметар на дното од околу 9,8 инчи/ 25 см и висина од околу 8,3 инчи/ 21 см, со големина на еден оддел од околу 3,8 х 0,98 х 1,18 инчи/ 9,6 х 2,5 х 3 см, со доволно повеќе џебови за да се задоволи вашата секојдневна употреба. Сигурен Акрилен Материјал : јасен долен држач во стилот на акрилно вртење е изработен од квалитетен акрилен материјал, силен и безбеден, не е лесен за кршење или избледување и може да ви обезбеди долгорочна услуга. Лесен за инсталирање : ќе добиете јасен акрилен мулти слот за предење, кој содржи голем долен диск и мал диск, како и 18 кутии за држачи за единечни картички; има прирачник за инсталација, а дното на големите и малите дискови има слот за картички, лесен за инсталирање и употреба. Широк Спектар На Примена : можете да го користите нашиот држач за акрилни визит-картички во различни прилики, како што се мелење, училница, канцеларија, библиотека итн., за чување на вашите картички, документи, визит-картички, фотографии, разгледници, брошури и други. Карактеристики : Транспарентен дизајн : дисплејот на организаторот на Визит-картичката има транспарентен дизајн кој ви овозможува јасно да ја видите содржината на картичката, задоволувајќи ги вашите различни потреби за складирање, прикажување и организирање. Внимателен подарок : ротирачкиот дисплеј на работната површина е внимателен и значителен подарок, можете да го дадете на вашиот пријател и семејство, изразувајќи ја вашата грижа и љубов. Спецификации : Материјал : Акрилна Боја : јасна Големина : Како Што е прикажано Пакетот вклучува : 1 x акрилни Белешки за држачот за визит-картички : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п